Grafik'in Adresi
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» İngiltere Öğrenci Vizesi
Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara EmptyBugün 10:05 pm tarafından deniz

» Ödevcim - Ücretli Ödev Yaptırma
Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara EmptyBugün 8:16 pm tarafından isforyou

» Ankara Anlaşması Vizesi
Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara EmptyBugün 5:23 pm tarafından deniz

» Ankara Antlaşması Vizesi
Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara EmptyBugün 2:54 pm tarafından deniz

» İstanbul Gezilecek Yerler
Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara EmptyBugün 2:42 pm tarafından skirubo

» Açık Köklü Fidanlar
Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara EmptyBugün 8:42 am tarafından AtomicPainterSuit

» Moda Haberleri
Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara EmptyBugün 8:21 am tarafından deniz

» İnternet hız testi
Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara EmptyDün 7:08 pm tarafından deniz

» Bahcelievler Çilingir Anahtarcı
Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara EmptyDün 11:22 am tarafından esatcilingir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi digg  Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara

Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara Empty Köpek Eğitim Ve Pansiyon Hizmetlerinde Bir Numara

Mesaj tarafından yasemincin3434 Bir C.tesi Kas. 15, 2014 11:35 am

Köpek eğitimi her zaman disiplin isteyen bir eğitimdir. Yanlış hayvan seçimleri ve yanlış eğitimle birlikte sevimli dostlarınız arasındaki iletişimi sağlıklı geçiremeye bilirsiniz. İşte tam da bu nokta da Can Paksoy liderliğinde hizmet verdiğimi kopek-egitimi.com olarak size birçok hizmet sunmaktayız.
Köpeğinize yaptığımız ücretsiz karakter testi ile eğitimin nasıl verileceği hakkında bilgiye sahip oluyoruz. Ardından itaat eğitimimiz başlamaktadır. Bu iki aşama da gerçekleşmektedir. Öncelikle temel itaat eğitimi sonrasında ise ileri itaat eğitimi ile birlikte şovlara katılabilirsiniz. En önemlisi ise beslediğiniz hayvanınız ile güçlü ve sağlam bir iletişiminiz gerçekleşmiş olur. Tuvalet eğitimi, koruma eğitimi gibi hizmetlerimizi de vermekteyiz. Köpek pansiyonu ile iş gezilerinde, tatil yolculuklarında gözünüz arkada kalmadan emanet edeceğiniz yerlerin başında gelmekteyiz.
Köpeğiniz evde nasıl bir hayat yaşıyorsa, o konuda bütün ayrıntıları ve incelikleri düşünmekteyiz. Köpek oteli ile vermiş olduğumuz hizmet ev hayatıyla birebirdir. Zeminde ki döşemeden tutun da bahçedeki açık alan kulübesine kadar köpeğinizin rahat edebileceği her koşulu sunmaktayız. Tatilinizi, gezilerinizi gözünüzün arkada kalmamasını sağlıyoruz.

yasemincin3434
Üye
Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 12
Rep Gücü : 34
Rep Puanı : 0