Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Yükseltilmiş Zemin Döşemesi
Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim EmptyBugün 8:37 am tarafından Celoxy

» YouTube İzlenmelerinizi Ax Medya ile Kolayca Artırın
Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim EmptyDün 8:57 pm tarafından ayfareli

» Kurumsal araç kiralama
Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim EmptyDün 1:43 pm tarafından Defne07

» Diş beyazlatma oran çankaya
Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim EmptyDün 1:15 pm tarafından Defne07

» Diş kanal tedavisi
Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim EmptyDün 12:46 pm tarafından Defne07

» İstanbul Kedi Oteli: Evcil Dostunuz İçin Konfor Dolu Bir Konaklama Deneyimi
Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 7:33 pm tarafından Kenan06

» ADSL Proxy ile Kişiye Özel Proxy Hizmetleri
Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 11:59 am tarafından yigiteraysu

» Eski Usta: El Yapımı Ayakkabılarda Sanat Ve Ustalık
Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:58 am tarafından Kenan06

» Adres Tasarım: 3D Dünyasında Yenilikçi Ve Yaratıcı Çözümler Sunuyor
Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim EmptySalı Nis. 16, 2024 9:49 pm tarafından Kenan06

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim

Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim Empty Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim

Mesaj tarafından seodestek C.tesi Şub. 28, 2015 12:36 pm

Seo Akademi - Türkiye'nin Seo Eğitim Merkezi

Seo Akademi, Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri bünyesinde 2012 yılından itibaren kişi ve kuruluşlara kaliteli eğitim verme hedefi ile kurulmuştur.

Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim NArqPM

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerine kurmuş olan eğitim merkezimiz Türkiye’nin en seçkin kurumlarından biri haline gelmiştir. Teknolojiyi takip eden uyumlu bir eğitim sistemi ile değerlerini güncel bilgilerle geliştiren Seo Akademi, kursiyerlerine mesleki yeterlilik kazandıracak eğitimler vermektedir. Eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle kalite ve güvene çok önem vermektedir.

Temel ve ileri SEO kursu eğitimleri, Kurumsal SEO, E-ticaret SEO, Sosyal Medya Uzmanlığı, Adwords eğitimlerini bireysel ve mesleki olarak veren kuruluşumuz; Blog Yönetimi, SEO editörlüğü, E-Ticaret Yönetimi, HTML, İnternet Reklamcılığı, Photoshop, Bilişim Hukuku ve İnternet Suçları, Marka Hukuku, WordPress Eğitimi gibi kurslar vermektedir.

Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler

Seo Akademi, teknolojiyi ve çağın gelişmelerini yakından takip ederek yüksek standartta eğitim vermektedir. Yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, çağın gereklerine ayak uyduran, yeteneklerinin farkında bireyler yetiştirmek ve kurumlara özel çözümler sunmak ilkesiyle hareket eden eğitim merkezimiz sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve güçlü eğitim kurumudur.

Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim YP4rYj

EĞİTİMLER

"Başarıya Giden Yol..."

Bireysel Eğitimler

Ufkunuzu aydınlatmak ve günümüzün en meşhur mesleklerinden birine sahip olmak ister misiniz? SEO Akademi kişisel yeterliliğinizi artıracak, size uzmanlık alanı kazandıracak kursları ile eğitim dünyasında 1 numara. SEO ve Sosyal Medya Uzmanı olmak, başarılı bir Reklamcılık kariyeri elde etmek istiyorsanız eğitimlerimizde yerinizi ayırtınız.

Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim Kjvy4D

Seo Akademi Temel Seviye SEO Kursu

Kişilere temel SEO eğitimi vererek optimizasyon kurallarını, anahtar kelime seçimi ile Google servislerini kullanmayı öğretmek, seo analiz yapma ve arama motorlarında üst sıralara gelecek siteler oluşturma yetisi kazandırmaktır. Google algoritmalarına uygun web siteleri hazırlamayı, bu siteleri arama motorlarında kalıcı hale getirmeyi öğretmektir. Ayrıca kişisel web sitelerinden nasıl kar sağlayacaklarının yollarını göstermektir.

Seo Akademi İleri Seviye SEO Kursu

Kişilere mesleki anlamda uzmanlık sağlayacak optimizasyon terimlerini, kriterlerini, aşamalarını ve araçlarını öğretmek, Google’da üst sırayı yakalayacak anahtar kelime seçimini, bilişim hukuku kapsamında hatasız web sitesi oluşturma yollarını ve Google araçlarını kavratmak, analiz, strateji, optimizasyon yapmayı; arama motorlarında ilk sayfada siteler oluşturmayı, bunları kalıcı kılmayı ve gelir elde etmeyi öğretmektir.

Seo Akademi Mesleki Sosyal Medya Kursu

Sosyal Medya Uzmanı unvanı almak ve bu mesleği yapmak isteyenlere profesyonellik kazandıracak temel ve ileri bilgileri, online reklam stratejilerini, marka yönetimini ve nitelikli sosyal medya stratejisi geliştirmeyi öğretmek; Facebook ve Twitter gibi sosyal medya araçlarında reklam oluşturma ile takip ve raporlama yöntemlerini kavratmak, arama motorlarında görünürlük sağlayan optimizasyon kriterlerini öğretmektir. Ayrıca dijital pazarlamanın altın kurallarını ve kazanç kapılarını anlatmaktır.

Diğer Eğitimler İçin Seo kursu eğitimler

Kayıt Tarihleri ve Ders Ücretleri

SEO kursları temel, ileri, kurumsal, e-ticaret SEO akademi eğitimleri ile Sosyal Medya ve Adwords Eğitimi, SEO Editörlüğü, HTML, İnternet Reklamcılığı ders programları ve saatleri hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edin.

Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Kişisel Eğitim Logo-seoakademi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Kartaltepe Mahallesi Alpay İzer Sokak No: 4 Bakırköy – İstanbul TÜRKİYE

Çağrı Mer. 444 30 98
Tel: 0212 570 60 77
Fax: 0212 660 99 50
Cep: 0549 550 30 98

info@seokursu.com.tr

Daha ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz www.seokursu.com.tr

seodestek
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 33