Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Plastik Enjeksiyon Firmaları Tavsiyesi
SU YALITIMI VE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARDA YAPI KİMYASALLARI EmptyÇarş. Mart 27, 2024 4:44 pm tarafından yigiteraysu

» Otomobil Forumları
SU YALITIMI VE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARDA YAPI KİMYASALLARI EmptyÇarş. Mart 27, 2024 4:49 am tarafından Celoxy

» İşitme cihazı Ankara
SU YALITIMI VE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARDA YAPI KİMYASALLARI EmptyÇarş. Mart 27, 2024 12:15 am tarafından Defne07

» Bursa sondakika haberleri
SU YALITIMI VE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARDA YAPI KİMYASALLARI EmptySalı Mart 26, 2024 11:37 pm tarafından Defne07

» Toptanplus.com.tr Hac Malzemeleri, Çanta, Mobilya, Hırdavat Ürünleri
SU YALITIMI VE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARDA YAPI KİMYASALLARI EmptySalı Mart 26, 2024 11:04 pm tarafından Kenan06

» İzmir Pergola Modelleri ve Fiyatları
SU YALITIMI VE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARDA YAPI KİMYASALLARI EmptySalı Mart 26, 2024 3:37 pm tarafından yigiteraysu

» İstanbul Fuar Hostesi
SU YALITIMI VE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARDA YAPI KİMYASALLARI EmptySalı Mart 26, 2024 2:52 pm tarafından Celoxy

» Instagram Apk İndir
SU YALITIMI VE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARDA YAPI KİMYASALLARI EmptyPtsi Mart 25, 2024 11:59 pm tarafından Celoxy

» Techreklam.com Firma Rehberi Ve Kurumsal Tanıtım Hizmetleri Platformu
SU YALITIMI VE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARDA YAPI KİMYASALLARI EmptyPtsi Mart 25, 2024 4:54 pm tarafından Kenan06

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

SU YALITIMI VE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARDA YAPI KİMYASALLARI

SU YALITIMI VE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARDA YAPI KİMYASALLARI Empty SU YALITIMI VE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMALARDA YAPI KİMYASALLARI

Mesaj tarafından zubamba11 Salı Ağus. 30, 2016 9:33 pm

Uzun bir süreden beri planladığım,ancak vakitsizlikten dolayı bir türlü uygulamasına geçemediğim yapı kimyasalları ile ilgili bloğumu nihayet oluşturabiliyorum.
Yıldız Teknik Üniversitesinde İnşaat mühendisliği eğitimi aldığım dönemlerden itibaren, yapı malzemelerinin bir konusu olan yapı kimyasalları her zaman ilgimi çekmiştir.Mezuniyet sonrasında çeşitli şantiye deneyimlerinin ardından,1993 yılından itibaren çalışma hayatıma devam ettiğim yapı kimyasalları konusunda, irili ufaklı bir çok şantiye deneyimine sahip oldum.

Yıllar içerisinde kazanmış olduğum tecrübe ve bilgi birikimlerini, bloğumda paylaşacağım için çok mutluyum.!
Ağırlıklı olarak sizlerle su yalıtımı,zemin kaplamaları, epoksi kaplama/url], [url=http://yapikimyasali.blogspot.com.tr/]epoksi ve poliüretan malzemeleri,ısı ve yangın yalıtımları ile ilgili konu ve malzemeleri paylaşacağım.Aynı zamanda ürün tanıtımları ile beraber, üretici ve uygulama firmalarını sizlerle paylaşacağım.Konusunda son derece başarılı olan ve uzun yıllar bu alanda hizmet veren uygulayıcıları sizlere tanıtarak ihtiyacınız olduğunda kolayca ulaşmanızı sağlayacağım.Aynı paylaşımları dikkat çeken kaliteli ürünler ile de yapacağım.

Bugün başlangıç konumuz olarak su yalıtımının gerekliliği ve sektördeki durumunu paylaşacağım.
Önceki yıllarda müteahhitler tarafından önemsiz bir konu olarak algılanması açısından yeterli önem verilmeyen su yalıtımı ile ilgili ciddi sıkıntılar oluşmuştur.Hemen hemen her binada balkon,teras ve çatı yalıtımı konusunda problemler yaşanmaktadır.Geri dönüşü sıkıntılı olan bu durum, son yıllarda daha dikkatli uygulama yapılması ile kaliteli su yalıtımı malzemelerinin kullanımını gündeme getirmiştir.

İnşaatın yapım süresince su yalıtımı yapılacak yüzeyin uygulamaya uygun halde hazırlanması çok önemlidir.Alt zeminin iyi şekilde hazırlanmaması, yapılacak uygulama kalitesini düşürecektir.İnşaat aşamasında hızlı imalat yapılması ile yapım sırasındaki kontrol yetersizliğinin neden olacağı problemler bina kullanımı sırasında mutlaka karşımıza çıkacaktır.Bu durum hem zorlu, hem de çok maliyetli olacağından imalat sırasında gerekli hassasiyeti göstermemiz gerekir.
Bundan sonraki günlerde paylaşacağım konuları ilgi ile izleyeceğinizi umuyorum.Her aşamasında sizlere faydalı bilgiler aktaracağımı düşünüyorum.Bir sonraki konumuzda görüşmek üzere..

Web Sitemiz: http://yapikimyasali.blogspot.com.tr/

zubamba11
Usta Üye
Usta Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1795
Rep Gücü : 5383
Rep Puanı : 0