Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Plastik Enjeksiyon Firmaları Tavsiyesi
Auzef Sınavlarında Nasıl Başarılı Olurum? EmptyDün 4:44 pm tarafından yigiteraysu

» Otomobil Forumları
Auzef Sınavlarında Nasıl Başarılı Olurum? EmptyDün 4:49 am tarafından Celoxy

» İşitme cihazı Ankara
Auzef Sınavlarında Nasıl Başarılı Olurum? EmptyDün 12:15 am tarafından Defne07

» Bursa sondakika haberleri
Auzef Sınavlarında Nasıl Başarılı Olurum? EmptySalı Mart 26, 2024 11:37 pm tarafından Defne07

» Toptanplus.com.tr Hac Malzemeleri, Çanta, Mobilya, Hırdavat Ürünleri
Auzef Sınavlarında Nasıl Başarılı Olurum? EmptySalı Mart 26, 2024 11:04 pm tarafından Kenan06

» İzmir Pergola Modelleri ve Fiyatları
Auzef Sınavlarında Nasıl Başarılı Olurum? EmptySalı Mart 26, 2024 3:37 pm tarafından yigiteraysu

» İstanbul Fuar Hostesi
Auzef Sınavlarında Nasıl Başarılı Olurum? EmptySalı Mart 26, 2024 2:52 pm tarafından Celoxy

» Instagram Apk İndir
Auzef Sınavlarında Nasıl Başarılı Olurum? EmptyPtsi Mart 25, 2024 11:59 pm tarafından Celoxy

» Techreklam.com Firma Rehberi Ve Kurumsal Tanıtım Hizmetleri Platformu
Auzef Sınavlarında Nasıl Başarılı Olurum? EmptyPtsi Mart 25, 2024 4:54 pm tarafından Kenan06

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Auzef Sınavlarında Nasıl Başarılı Olurum?

Auzef Sınavlarında Nasıl Başarılı Olurum? Empty Auzef Sınavlarında Nasıl Başarılı Olurum?

Mesaj tarafından Superisi C.tesi Ocak 06, 2018 5:08 pm

1- Auzef çıkmış sorular ı yayınlamadığı için Sınavlara girmeden önce mutlaka konu sorularını çözün ve ezberleyin.
2- Ders kitaplarında önemli yerler siyah ve puntosu büyük biçimde altı çizilmiş olarak vurgulanmıştır buraları özellikle inceleyin.
3- Der sunumlarına mutlaka göz atın. Sınav sorularına bakıldığında sunumlardan ciddi sayıda soru geldiği gözlenlenmiştir.
4- Vize sınavlarında aklınızda kalan soruları bi yere not alırsanız bütünleme sınavında ciddi bir avantaj elde edersiniz.
5- Ders özetleri AUZEF sisteminde ders geçmek için yetersiz kalacaktır. Mutlaka kitap üzerinden çalışın.
6- Son olarak auzef sınavlarına çalışırken açık öğretim olarak değil örgün eğitim mantığında eğitim verdiğini kabullenerek çalışın. Dolayısı ile çıkmış soru üzerinden çalışarak sınavları geçmenin imkansız olduğunu bilmenizde yarar var.
Auzef ders kitapları satın almak için : https://www.auzefderskitaplari.com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Superisi
Özel Üye
Özel Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 649
Rep Gücü : 1948
Rep Puanı : 1

http://www.masal.org

- Similar topics