Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Kaliteli Kişisel Güvenlik Ürünleri
Malta Dil Okulları EmptyBugün 11:01 am tarafından yigiteraysu

» istanbulkokteylcatering.com.tr İstanbul'un En İyi Kokteyl Catering Hizmetleri
Malta Dil Okulları EmptyDün 1:21 pm tarafından Kenan06

» Tamayenerjidanismanlik.com ISO 50001 Enerji Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri
Malta Dil Okulları EmptyPaz Mart 17, 2024 7:43 pm tarafından Kenan06

» İzmir Profesyonel Pergola Firması
Malta Dil Okulları EmptyPaz Mart 17, 2024 1:49 pm tarafından yigiteraysu

» Fetiye Avukat Tavsiyesi
Malta Dil Okulları EmptyPaz Mart 17, 2024 11:41 am tarafından yigiteraysu

» İzmir Yetişkin Psikolog Önerileri
Malta Dil Okulları EmptyPaz Mart 17, 2024 12:56 am tarafından yigiteraysu

» Miras Avukatı Önerisi İzmir
Malta Dil Okulları EmptyC.tesi Mart 16, 2024 11:17 pm tarafından yigiteraysu

» Güvenlikte Lüks: Çelik Yangın Söndürme İle VIP Çözümler!
Malta Dil Okulları EmptyC.tesi Mart 16, 2024 1:52 pm tarafından ayfareli

» Güncel ve Faydalı Bilgiler Blogu
Malta Dil Okulları EmptyC.tesi Mart 16, 2024 10:18 am tarafından yigiteraysu

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları Empty Malta Dil Okulları

Mesaj tarafından seocum59 Ptsi Ekim 15, 2018 9:21 am

Malta Dil Okulları, Kampanyalar, Malta Dil Okulu Fiyatları, Yurtdışı Eğitim 2018 ve 2019 Fiyatları, Yurt konaklamaları ve indirimler ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz, Malta Konsolosluğu yetkili acentası (Accredited Visa Intermediart Agency (AVIA) ) olan firmamız, Malta’daki tüm dil okullarının resmi kayıt ofisidir. Malta’da dil eğitimi almak için malta dil okulu kayıtları için başvurabileceğiniz, bütün malta dil okullarının Türkiye temsilcisidir.
Bu sayfa tüm öğrencilere rehber olması adına Wayout Yurtdışı Eğitim tarafından hazırlanmıştır. Bu site; Malta’ya ve okullara çok defa ziyarette bulunan, okulları ve konaklamaları rutin olarak denetleyen bizler tarafından şeffaf bir rehber niteliğinde hazırlanmakta ve sürekli güncellenmektedir. Burada malta dil okulu fiyatları, her şey dahil paketler, eğitimler, indirimli malta dil okulu paketleri, kayıt formları, kayıt süreçleri, öğrenci vizeleri, Malta’da yaşam, okullar hakkında güncel bilgiler, malta dil okulu konaklama fotoğrafları gibi bir çok bilgiye ulaşacaksınız.

Firmamız Malta’da bulunan tüm dil okullarının Türkiye resmi kayıt ofisidir. Bu nedenle bizlerle başvurarak herhangi bir fiyat farkı ya da danışmanlık ücreti ödemeden direk olarak okula kayıt sağlayabilirsiniz. Tüm ödemeleri okula gönderirsiniz ve bunun yanında ücretsiz olarak vize danışmanlığı alırsınız. Hiçbir firma okulların liste fiyatlarından daha aşağıda eğitim ve konaklama fiyatı veremez. Okulların açıkladığı fiyatlar ve belirttiği dönemsel indirimler dışında, firmaların indirim yapmaları yasaktır. Size bizim tarafımızdan gönderilecek fiyatlar, okulların kendi belirttikleri kampanyaları ve indirimlerinin uygulandığı net liste fiyatlarıdır. Çeşitli firmaların indirimler sağlayarak okula fatura tutarından düşük ödeme gönderttiği duyuluyor. Ancak okullar, siz eğitim için seyahat ettiğinizde bu indirim adı altındaki kalan ödemeyi sizlerden mutlaka talep edeceklerdir. Firmaların kendi insiyatiflerinde indirim yapması söz konusu değildir. Okulların kendi hazırladıkları faturaların üzerindeki bedeli mutlaka ödemek durumundasınız. Böyle bir olayla karşılaşırsanız, size “indirim” yaptığını söyleyen firmalar olursa lütfen bize sikayet@wayout.com.tr adresine bu indirimi taahhüt ettikleri e-postayı iletiniz. Okullar bu tarz firmalar ile çalışmayı keseceklerdir çünkü yapılan yasa dışıdır ve tüm okullar tarafından yasaklanmıştır.

Web Sitemiz: https://www.maltayagidiyorum.com/

seocum59
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 102
Rep Gücü : 308
Rep Puanı : 0

- Similar topics