Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Yükseltilmiş Zemin Döşemesi
Geleceğin Voleybol Oyuncusuna Yol Açın EmptyBugün 8:37 am tarafından Celoxy

» YouTube İzlenmelerinizi Ax Medya ile Kolayca Artırın
Geleceğin Voleybol Oyuncusuna Yol Açın EmptyDün 8:57 pm tarafından ayfareli

» Kurumsal araç kiralama
Geleceğin Voleybol Oyuncusuna Yol Açın EmptyDün 1:43 pm tarafından Defne07

» Diş beyazlatma oran çankaya
Geleceğin Voleybol Oyuncusuna Yol Açın EmptyDün 1:15 pm tarafından Defne07

» Diş kanal tedavisi
Geleceğin Voleybol Oyuncusuna Yol Açın EmptyDün 12:46 pm tarafından Defne07

» İstanbul Kedi Oteli: Evcil Dostunuz İçin Konfor Dolu Bir Konaklama Deneyimi
Geleceğin Voleybol Oyuncusuna Yol Açın EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 7:33 pm tarafından Kenan06

» ADSL Proxy ile Kişiye Özel Proxy Hizmetleri
Geleceğin Voleybol Oyuncusuna Yol Açın EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 11:59 am tarafından yigiteraysu

» Eski Usta: El Yapımı Ayakkabılarda Sanat Ve Ustalık
Geleceğin Voleybol Oyuncusuna Yol Açın EmptyÇarş. Nis. 17, 2024 9:58 am tarafından Kenan06

» Adres Tasarım: 3D Dünyasında Yenilikçi Ve Yaratıcı Çözümler Sunuyor
Geleceğin Voleybol Oyuncusuna Yol Açın EmptySalı Nis. 16, 2024 9:49 pm tarafından Kenan06

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Geleceğin Voleybol Oyuncusuna Yol Açın

Geleceğin Voleybol Oyuncusuna Yol Açın Empty Geleceğin Voleybol Oyuncusuna Yol Açın

Mesaj tarafından ardabasaran Çarş. Ara. 26, 2018 1:03 pm

Kızım uzun zamandır okulun ücretsiz olarak verdiği voleybol kursundan yaralanıyordu. Hem voleybol oynamayı seviyordu hem de bir hobi edinmesi iyi bir şeydi. Ancak bir süre sonra verdikleri eğitimi paralı çevirmeye başladılar ve bizden büyük bir meblağ para istediler. Hatta ve hatta önceki aylar içinde bizden zorla para aldılar, biz de vermek zorunda kaldık. Bu süreden sonra biz de kızımızı göndermemeye karar verip kurstan geri aldık fakat kızımız hala bir voleybol kursuna gitmek istiyordu. Kızımızı bir kursa göndereceksek en azından güvenebileceğimiz bir yer olmasını bilmemiz gerekiyordu. Bir gün bu konuyu kızımla aynı kursa gitmiş olan kızın annesiyle konuşurken bana kızını başka kursa kayıt ettirdiğini söyledi. Ona nereye kayıt ettirdiğini sorunca bana Galatasaray Spor Okulları’na kayıt ettirdiğini söyledi. Memnun olduğunu ve hiçbir sorun olmadığını belirtince ben de oraya kayıt ettirme kararı aldım. Bir süre orada voleybol kursuna devam etmesine rağmen hiçbir sorun teşkil olmadı ve aldığı eğitim gördüğüm kadarı ile daha kapsamlıydı. Kurs bittikten sonra kızım bana kariyerine devam edebilmesi için altyapıya göndermemi istedi. Zaman geçtikçe kızım daha da gelişmeye devam etti. Galatasaray Spor Okulları sayesinde kızım voleybol kariyerini en düzenli şekilde devam ettirebilmişti. Eğer siz de çocuğunuzu voleybol kursuna yollamak istiyorsanız tercihiniz Galatasaray Spor Okulları olsun. Voleybol kursu hakkında iletişime geçmek içintıklayınız.

ardabasaran
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 17
Rep Gücü : 55
Rep Puanı : 0

- Similar topics