Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Plastik Enjeksiyon Firmaları Tavsiyesi
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi: Kahraman Tazeoğlu EmptyDün 4:44 pm tarafından yigiteraysu

» Otomobil Forumları
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi: Kahraman Tazeoğlu EmptyDün 4:49 am tarafından Celoxy

» İşitme cihazı Ankara
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi: Kahraman Tazeoğlu EmptyDün 12:15 am tarafından Defne07

» Bursa sondakika haberleri
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi: Kahraman Tazeoğlu EmptySalı Mart 26, 2024 11:37 pm tarafından Defne07

» Toptanplus.com.tr Hac Malzemeleri, Çanta, Mobilya, Hırdavat Ürünleri
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi: Kahraman Tazeoğlu EmptySalı Mart 26, 2024 11:04 pm tarafından Kenan06

» İzmir Pergola Modelleri ve Fiyatları
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi: Kahraman Tazeoğlu EmptySalı Mart 26, 2024 3:37 pm tarafından yigiteraysu

» İstanbul Fuar Hostesi
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi: Kahraman Tazeoğlu EmptySalı Mart 26, 2024 2:52 pm tarafından Celoxy

» Instagram Apk İndir
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi: Kahraman Tazeoğlu EmptyPtsi Mart 25, 2024 11:59 pm tarafından Celoxy

» Techreklam.com Firma Rehberi Ve Kurumsal Tanıtım Hizmetleri Platformu
Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi: Kahraman Tazeoğlu EmptyPtsi Mart 25, 2024 4:54 pm tarafından Kenan06

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi: Kahraman Tazeoğlu

Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi: Kahraman Tazeoğlu Empty Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi: Kahraman Tazeoğlu

Mesaj tarafından kanka310 Perş. Şub. 03, 2011 5:01 pm

Ben hiç mutluluktan delirmedim ama delirmekten mutluyum. Herkes bana acıyor, asıl şizofrenin kendileri olduğunu bilmeden. Biliyorum çok çirkinim. Kentin içine girersem beni dışarı kusar. Oysa ben iç kanamalı bir hastayım ve kendime gölgesiz bir akşamüstü arıyorum.

Sürgün yayınlarımdan vurgun yemek hoşuma gidiyor her gece ölü bir kıza mektuplar yazıyorum. Fırtına yüklü gemileri kanımda yüzdürüyorum. Artık adımı unutmaya başladım. Ne mutlu...
kanka310
kanka310
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 79
Rep Gücü : 225
Rep Puanı : 4

http://grafikadresi.benimforum.org

- Similar topics