Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Turkcell Bedava İnternet Paketleri ve Kampanyaları
9,90'a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış :) EmptyDün 7:12 pm tarafından the2

» Klavuzmedya.com ile instagram takipçi satın al
9,90'a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış :) EmptyDün 2:00 pm tarafından ayfareli

» Diyet Uzmanı
9,90'a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış :) EmptyPerş. Ekim 22, 2020 7:50 pm tarafından zeynepmirace

» Diyet Uzmanı
9,90'a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış :) EmptyPerş. Ekim 22, 2020 7:49 pm tarafından haber

» Mobil Uygulama Yaptırmak
9,90'a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış :) EmptyPerş. Ekim 22, 2020 5:42 pm tarafından zeynepmirace

» Mobil Uygulama Yaptırmak
9,90'a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış :) EmptyPerş. Ekim 22, 2020 5:37 pm tarafından haber

» Lisans Satın Al
9,90'a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış :) EmptyPerş. Ekim 22, 2020 8:04 am tarafından zeynepmirace

» Lisans Satın Al
9,90'a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış :) EmptyPerş. Ekim 22, 2020 7:58 am tarafından haber

» Windows 10 dijital lisansı
9,90'a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış :) EmptyÇarş. Ekim 21, 2020 11:17 pm tarafından zeynepmirace

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi google      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

9,90'a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış :)

9,90'a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış :) Empty 9,90'a Saat mi Olur Demeyin, Adamlar Yapmış :)

Mesaj tarafından Seoandsoftware Bir Çarş. Şub. 07, 2018 2:17 pm

Arkadaşlar , monaks.com diye bir site açılmış 9.90 Tl ye saat aldım ilk başta salatalık gelir diye korktum ama adamlar sağlam bir saat göndermiş biraz araştırdım Gss mi ne öyle bir ithalat şirketinin markasıymış valla korkmadan alabilirsiniz tavsiye ederim nasıl adamlarsa birde 1 yıl garanti veriyorlar Smile Şaka gibi valla ben zaten 9,90 salatalık gelse de sorun olmaz kafasındaydım ama şaşırttılar beni. Her gün için saat almayı düşünüyorum yani saatleri gördükten sonra Smile

Seoandsoftware
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 11
Rep Gücü : 33
Rep Puanı : 0