Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Yabancılar İçin İkamet İzni Nasıl Alınır?
Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft) EmptyDün 11:48 pm tarafından yigiteraysu

» Ev dekorasyon tablo
Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft) EmptyDün 10:12 pm tarafından Defne07

» Çin Vizesi Hizmetleri
Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft) EmptyDün 9:12 pm tarafından yigiteraysu

» Yatırım Teşvik Belgesi Danışmanlığı Firması
Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft) EmptyDün 5:43 pm tarafından yigiteraysu

» Zekaiksiri.com Online Eğitim, Dijital Eğitim, LGS Hazırlık Ve YKS Hazırlık
Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft) EmptyDün 1:44 pm tarafından Kenan06

» Kıbrıs Emlak Yatırımı
Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft) EmptyDün 11:01 am tarafından yigiteraysu

» Kompozit Çember Hakkında
Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft) EmptyPtsi Mayıs 06, 2024 6:13 pm tarafından ayfareli

» Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası ve Fazlası - Evimtarz.com
Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft) EmptyPtsi Mayıs 06, 2024 5:36 pm tarafından ayfareli

» İnegöl Mobilya - Newsahome.com
Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft) EmptyPtsi Mayıs 06, 2024 5:00 pm tarafından ayfareli

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft)

Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft) Empty Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft)

Mesaj tarafından zubamba11 Ptsi Şub. 06, 2017 7:35 pm

Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft) 9gJd5Z

Profosyonel,Ekonomik ve Hızlı Web Çözümleri & Dijital Reklamcılık (MsbSoft)

MsbSoft® kalite,yenilik ve hız odaklı çalışan bir dijital reklam ajansı ve bilgi teknolojileri şirketidir
Muğla ili'nin Bodrum ilçesin'de hizmet vermekte olan MsbSoft aynı zaman'da türkiye ve dünya'nın bir çok ülkesine'de hizmet vermektedir.

MsbSoft'un aynı zaman'da Aydın ili'nin Didim ilçesin'de satış ofis'i bulunmaktadır kurumsal ve tamamen türk ticaret kanuna uygun yasal prosüdürler ışığında çalışmalarını gerçekleştiren şirket
gerek hizmet alıcısını , gerek ise hizmet vereni güvence altına almaktadır yeni nesil dijital ajansı
olan MsbSoft tamamen modern,dinamik ve UI/UX gibi arayüz tasarım ve yazılım teknolojileri ile
mükemmel websiteleri hazırlamaktadır aynı zaman'da herşey dahil hizmet seçeneği ile bünyesinde geniş bir hizmet ağı barındırmaktadır bu hizmetlerden bazıları Web Tasarım,Yazılım,E-Ticaret,Mobil Uygulamalar,Grafik Tasarım,Arama Motoru Optimizasyonu(SEO),Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama gibi'dir.

Tabi bunlar ile kısıtlı değil MsbSoft'un tamamen lisanslı ve sürekli tercih edilen hazır paketleri,yazılımları bulunmaktadır bunlardan bazıları Hazır Emlak Sitesi Yazılımı ve E-Ticaret Paketleri gibi'dir.

Kısacası MsbSoft Bodrum'da ve Didim'De Web Tasarım hizmeti vermekte olan bir şirkettir
Aynı zaman'da MsbSoft bünyesin'de yer alan bazı markaları'da mevcutdur bunlardan bazıları DidimWebde.Com,DidimWebSehri.Com,BodrumdaEtkinlik.Com,FirmamDidim.Com gibi siteler MsbSoft markalarıdır MsbSoft'a Arama Motorları üzerin'den msbsoftweb.com, bodrum web tasarım, didim web tasarım anahtar kelimeleri'ni kullanarak ulaşabilmeniz mümkündür.

Felsefe
Firmamızın temel felsefesi dürüstlüktür Genel felsefemiz çoğu işletmeye ve şahısın ihtiyaçlarını karşılamak kolay,şık,çarpıcı,hızlı,duyarlı web projeleri ve uygulamalar geliştirmek dijital reklam konularında hizmetler vermektir.
Misyon
MsbSoft® olarak her zaman hızlı,kolay ve sorunsuz bir deneyim sağlamak hertürlü sektör,kurum,kuruluş ve şahsın ihtiyaçlarını karşılamak,çözümler üretmek üstelik uygun fiyatlar avantajlı seçenekler daima teknik destek seçenekleri ile

MsbSoft Web Çözümleri & Dijital Pazarlama
Tel: 0252 368 9035/ 256 811 0843 / 850 840 0427
Gsm: 0533 034 6185 / 0543 412 9653
Web: msbsoftweb.com
Email: bilgi@msbsoftweb.com,info@msbsoftweb.com

Yetkili Kişiler
Ayşe Cenikli 0533 034 6185 / aysecenikli48@gmail.com
Mert Sabri Bayhan 0543 412 9653 / mertsabribayhan44@gmail.com

zubamba11
Usta Üye
Usta Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1795