Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Geliştiriciler İçin Proje Takip Programı
Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret EmptyBugün 12:13 am tarafından yigiteraysu

» Organik Balzamik Sirke Ürünleri Satışı
Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret EmptyDün 3:07 pm tarafından yigiteraysu

» Can Fizyoterapi Merkezi: Ameliyatsız Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisinde Öncü
Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret EmptyDün 1:27 pm tarafından Kenan06

» İstanbul En İyi Oto Cam Filmi Firması
Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret EmptyDün 12:17 pm tarafından yigiteraysu

» Naturel Sızma Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı
Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret EmptyDün 10:39 am tarafından yigiteraysu

» Türkiye'nin Güncel İçerik Platformu
Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret EmptyC.tesi Mayıs 18, 2024 10:24 pm tarafından yigiteraysu

» Gazident Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği: Yalova'da Modern Diş Tedavisi Hizmetleri
Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret EmptyC.tesi Mayıs 18, 2024 4:15 pm tarafından Kenan06

» Sypheon Online ile Uzayda Eşsiz Bir Maceraya Atılın
Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret EmptyC.tesi Mayıs 18, 2024 9:52 am tarafından Celoxy

» What is Pet Recycling?
Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret EmptyCuma Mayıs 17, 2024 2:01 pm tarafından ayfareli

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret

Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret Empty Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret

Mesaj tarafından zubamba11 Perş. Haz. 22, 2017 6:34 pm

Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret AGMVR4

Tanıtım Filmi Çekimi: Uluslararası Ticaret

Çağımız online pazarlama dönemi. Online pazarlama çalışmaları tanıtım filmi çekimi haricinde metin, fotoğraf, imaj- görsel içerikleri ile seo, sem ve smo başlıkları altında rağbet görmekte. Bu çalışmalar bir çok firma tarafından rahat bir şekilde içeride çalışan bir ekiple ya da dışarıdan yardım alınan bir ajans yardımı ile yapılabilmektedir.

Bu içerik çalışmalarının dışında tanıtım filmi çalışmaları da yapılmalıdır. Tanıtım filmi çekimi bir firma, şirket ya da kurum için zorunlu bir çalışmadır. Tanıtım videosu; bir firmanın kendini tanıtması için yaklaşık iki sayfalık bir metin içerir. Bunun dışında tanıtım filmi, firma çalışanlarının ve firma ticari- üretim alanının fotoğraflarını da içerir, tanıtım filmi içine koyulan efekt, görsel ve grafik tasarımlar sayesinde online pazarlama alanında ihtiyaç duyulan tüm içerik sadece bir video sayesinde sağlanmış olur.
Ayrıca video çalışmaları hareketlidir, hareketli oldukları için izlenmesi ve takip edilmesi kolaydır. Videonun akışı sırasında saniyede 25 fotoğraf gözümün önünden geçer bu sayede firma hakkında reel bir bilgiye sahip olmuş oluruz. Tanıtım filmi üzerine yapılan seslendirme sayesinde firma hakkındaki bilgileri firmanın görüntülerini izlerken dinlemiş ve okuma zorunluluğundan kurtulmuş oluruz.
Tanıtım filmi çekimi bir firmanın uluslararası çalışabilmesi için bir zorunluluktur. Tanıtım filminde yapılacak seslendirme sayesinde dünyadaki herkesin ortak olarak anlaşabileceği bir ortam kurulmuş olur.

Tanıtım Filmi Çekimi Nasıl Olmalıdır?

Tanıtım Filmi Çekimi Çalışmasında Uyulması Gereken Asgari Koşullar Şunlardır:

• HD Çekim Yapan Bir Kamera
• Gölgesiz Temiz Aydınlatma
• Net Görüntüler
• Geniş Alanlar için Yeterli Aydınlatma
• Ulusal ve Uluslararası Seslendirme (Türkçe- İngilizce)
• Pazarlama Odaklı Metin Çalışması
• Firma Profiline Uygun Kamera Hareketleri
• Video Girişinde Karakteristik Video Logo Çalışması
• Teknik Terimlerin Hareketli Yazılarla Yazılması
• Firma Profiline Uygun Müzik Çalışması
• Müziğe Uygun Ritmik Kurgu
Tanıtım Videosu Nedir?
Tanıtım videosu, tanıtım filmi çekimi çalışmasından farklı olarak masaüstünde yani bilgisayar başında yapılan bir çalışmadır. Bu çalışmada animasyon karakterler ve clipartlar kullanılır. Tanıtım filmi çekimi çalışmasından farklı olarak tanıtım videosu firmanın üretim alanı için değil de daha çok hizmet ve kampanyalarının sunumu için kullanılır.

Tanıtım videosu ve tanıtım filmi çekimi çalışmalarınızda Acıbadem, Arena Bilgisayar, İstanbul Üniversitesi gibi büyük kurum ve firmaların referansını alabilmiş meyfilm.com firmasına rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Web Sitemiz: http://meyfilm.com/

zubamba11
Usta Üye
Usta Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1795
Rep Gücü : 5383
Rep Puanı : 0

- Similar topics