Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Fatih Kalem İndirme Sitesi - Dostindir.biz
 Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır_Ahmet Şerif İzgören EmptyBugün 2:13 pm tarafından ayfareli

» Deniz Scooteri ve Elektrikli Scooter
 Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır_Ahmet Şerif İzgören EmptyBugün 1:48 pm tarafından Celoxy

» Hizmet Almak ve Hizmet Vermek İçin Doğru Adres! - Hizmetjet.com
 Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır_Ahmet Şerif İzgören EmptyBugün 11:43 am tarafından comhizmetjet

» Karadeniz turu, Günübirlik turlar, Vizesiz balkan turu - Binhantur.com
 Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır_Ahmet Şerif İzgören EmptyDün 11:14 pm tarafından ayfareli

» Güzellik Uzmanı Olmak İçin Kadıköy Güzellik Akademisi
 Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır_Ahmet Şerif İzgören EmptyDün 9:10 pm tarafından ayfareli

» Oktay Aydoğdu Hukuk Bürosu: Kayseri'de Güvenilir Avukatlık Hizmetleri
 Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır_Ahmet Şerif İzgören EmptyDün 6:06 pm tarafından Kenan06

» Türkiye'nin Sosyal Medya Sağlayıcısı
 Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır_Ahmet Şerif İzgören EmptyÇarş. Nis. 24, 2024 9:29 pm tarafından yigiteraysu

» Dansöz kiralama fiyatları
 Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır_Ahmet Şerif İzgören EmptyÇarş. Nis. 24, 2024 8:41 pm tarafından Defne07

» Bodrum lüks villa kiralama
 Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır_Ahmet Şerif İzgören EmptyÇarş. Nis. 24, 2024 8:09 pm tarafından Defne07

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır_Ahmet Şerif İzgören

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır_Ahmet Şerif İzgören Empty Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır_Ahmet Şerif İzgören

Mesaj tarafından kanka310 Perş. Şub. 03, 2011 5:10 pm

'36 saat içinde kitabınız iki kere okudum. Okurken sürekli gözlerim doluydu. Kitabı ikinci kez bitirdiğimde hayatımla ilgili radikal kararlar aldım. Sayenizde hayatımın en keyifli otobüs yolculuğunu yaptım.'
- İlknur işçi -

Alternatif Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Eğitim Müdürü

'Okumamı tavsiye ettikleri kişisel gelişim kitapları beni hem okumaktan hem de kişisel gelişimimi tamamlamaktan uzaklaştırmıştı. Örnekleri yabancı isimlerle doluydu, çoğuda çeviriydi zaten. Kitabınız bir arkadaşım verdi, ayıp olmasın diye aldım.Çok güzeldi, gerçekten çok güzeldi. Hatta biliyor musunuz bir yıldır takmadığım gözlüklerimi takmaya başladım.'

- Hesna Bulut -

(Arka Kapak'tan)
kanka310
kanka310
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 79
Rep Gücü : 225
Rep Puanı : 4

http://grafikadresi.benimforum.org

- Similar topics