Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Hizmet Almak ve Hizmet Vermek İçin Doğru Adres! - Hizmetjet.com
Derya Bozovalı Sahte Çıktı EmptyBugün 11:43 am tarafından comhizmetjet

» Karadeniz turu, Günübirlik turlar, Vizesiz balkan turu - Binhantur.com
Derya Bozovalı Sahte Çıktı EmptyDün 11:14 pm tarafından ayfareli

» Güzellik Uzmanı Olmak İçin Kadıköy Güzellik Akademisi
Derya Bozovalı Sahte Çıktı EmptyDün 9:10 pm tarafından ayfareli

» Oktay Aydoğdu Hukuk Bürosu: Kayseri'de Güvenilir Avukatlık Hizmetleri
Derya Bozovalı Sahte Çıktı EmptyDün 6:06 pm tarafından Kenan06

» Türkiye'nin Sosyal Medya Sağlayıcısı
Derya Bozovalı Sahte Çıktı EmptyÇarş. Nis. 24, 2024 9:29 pm tarafından yigiteraysu

» Dansöz kiralama fiyatları
Derya Bozovalı Sahte Çıktı EmptyÇarş. Nis. 24, 2024 8:41 pm tarafından Defne07

» Bodrum lüks villa kiralama
Derya Bozovalı Sahte Çıktı EmptyÇarş. Nis. 24, 2024 8:09 pm tarafından Defne07

» Luxury Vip Transfers
Derya Bozovalı Sahte Çıktı EmptyÇarş. Nis. 24, 2024 7:34 pm tarafından Defne07

» tekne kiralama
Derya Bozovalı Sahte Çıktı EmptyÇarş. Nis. 24, 2024 6:09 pm tarafından Defne07

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Derya Bozovalı Sahte Çıktı

Derya Bozovalı Sahte Çıktı Empty Derya Bozovalı Sahte Çıktı

Mesaj tarafından deryabozovali Ptsi Ara. 25, 2017 6:15 pm

Derya Bozovalı Sahte Çıktı Deryas

Hürriyet gazetesi Okur Temsilcisi Faruk Bildirici bugünkü köşesinde Hürriyet’te yayımlanan bir röportajı ele aldı. Derya Bozovalı isimli bir kadınla yapılan röportajda kadının söylediklerinin yalan olduğunu belirten mailler geldiğini yazan Bildirici, iddiaları araştırdığını ve Bozovalı’nın yalan söylediğini yazdı.  “‘İnşaat, teknoloji ve madencilik alanlarında başarılı bir işkadını olduğunu’ belirten Derya Bozovalı ile yapılan söyleşi, Sadi Özdemir’in hazırladığı e-kobi sayfasında ‘Kazakistan’da altın çıkaracak’ başlığıyla yayınlanmıştı. Ardından tam altı okurdan, Bozovalı’nın söylediklerinin doğru olmadığını öne süren e-posta geldi. Bunun üzerine Sadi Özdemir ve Derya Bozovalı ’yı arayarak, okurlardan gelen iddiaları ilettim. Bozovalı, tüm iddiaları yalanlarken, söylediklerini kanıtlayacak belgeleri bana ileteceğini söyledi. Ama ilk aradığım 28 Mart tarihinden bugüne kadar defalarca telefonla konuşmamıza ve WhatsApp ile yazışmamıza rağmen söz konusu belgeleri göndermedi. 14 Mart’ta yayınlanan söyleşiyle ilgili onca soru işareti varken daha fazla bekleyemezdim. Bozovalı’nın söyleşide söylediklerine ilişkin iddiaları okur temsilcisi olarak ben araştırdım ve şu sonuçlara ulaştım: JP Morgan’da CEO’lık yapmamış- Derya Bozovalı, söyleşide “9 yıl JP Morgan’da çalıştım ve CEO’luğa kadar yükseldim” demişti. Bu kadar büyük bir uluslararası kuruluşun zirvesine yükselen bir Türk kadının başarısı gizli kalmazdı. Ama araştırmalarımda Bozovalı’nın JP Morgan’da çalıştığına dair hiçbir veri bulamadım. Bu durumu kendisine iletince “JP Morgan değil ona bağlı Newyork Carp. Company’de çalıştım” dedi. Böylece bu konuda gazetede yayınlanan bu sözlerinin gerçeği yansıtmadığı netleşmiş oldu.”DİPLOMA DA YOK Bildirici yazısını şöyle sürdürdü: “Okurlar, Bozovalı’nın, Columbia Üniversitesi Uluslararası Finans Hukuku Bölümü’nden değil Vefa Lisesi’nden mezun olduğunu, Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi’nden de 1. sınıfta ayrıldığını öne sürmüştü. Bu iddiayı da kendisine ilettim. Columbia Üniversitesi mezunu olduğunda ısrar etti ama diplomasını defalarca istememe rağmen göndermedi.

deryabozovali
Üye
Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 27
Rep Gücü : 81
Rep Puanı : 0

- Similar topics