Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Herrandevu: En Güvenilir Online Olarak Hizmet Randevusu Alma Platformu
Yüz Estetiği ile Daha Genç Bir Yüz EmptyDün 9:08 pm tarafından Kenan06

» Güncel Paslanmaz Kutu Profil Fiyatları
Yüz Estetiği ile Daha Genç Bir Yüz EmptyDün 12:32 pm tarafından yigiteraysu

» Anjiyo cihazları satışı
Yüz Estetiği ile Daha Genç Bir Yüz EmptyCuma Nis. 26, 2024 10:03 pm tarafından ayfareli

» İzmir YKS Hazırlık Kursu Önerisi
Yüz Estetiği ile Daha Genç Bir Yüz EmptyCuma Nis. 26, 2024 8:02 pm tarafından yigiteraysu

» Fatih Kalem İndirme Sitesi - Dostindir.biz
Yüz Estetiği ile Daha Genç Bir Yüz EmptyCuma Nis. 26, 2024 2:13 pm tarafından ayfareli

» Deniz Scooteri ve Elektrikli Scooter
Yüz Estetiği ile Daha Genç Bir Yüz EmptyCuma Nis. 26, 2024 1:48 pm tarafından Celoxy

» Hizmet Almak ve Hizmet Vermek İçin Doğru Adres! - Hizmetjet.com
Yüz Estetiği ile Daha Genç Bir Yüz EmptyCuma Nis. 26, 2024 11:43 am tarafından comhizmetjet

» Karadeniz turu, Günübirlik turlar, Vizesiz balkan turu - Binhantur.com
Yüz Estetiği ile Daha Genç Bir Yüz EmptyPerş. Nis. 25, 2024 11:14 pm tarafından ayfareli

» Güzellik Uzmanı Olmak İçin Kadıköy Güzellik Akademisi
Yüz Estetiği ile Daha Genç Bir Yüz EmptyPerş. Nis. 25, 2024 9:10 pm tarafından ayfareli

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Yüz Estetiği ile Daha Genç Bir Yüz

Yüz Estetiği ile Daha Genç Bir Yüz Empty Yüz Estetiği ile Daha Genç Bir Yüz

Mesaj tarafından ardabasaran Cuma Nis. 19, 2019 2:49 pm

Son zamanlarda yaşamın artmasıyla birlikte yüzümdeki kırışıklıklar iyice artmaya başlamıştı. Fazla yaşlı olmamama rağmen kırışıklar kendini şimdiden çokça göstermeye başlamıştı. İlk çıktığı zamanlarda fazla olmadığı için göz ardı ediyordum ancak gittikçe çoğalmaya başladığını görünce rahatsızlık vermeye başladı. Birkaç kozmetik ürünü kullanarak sorunu çözmeye çalıştım ancak yüzümün doğal görünümünü bozuyordu ve etkisi çok kısa süreli olarak sürüyordu. Bu konu hakkında arkadaşımla konuşurken bana yüz estetiği olabileceğimi söyledi. Kendisinin önceden Gökhan Haytoğlu ile başka bir estetik yaptırdığını ve gayet memnun kaldığını belirtti. Ben de onun tavsiyesine uyarak yüz estetiği yaptırmaya karar verdim. Hiç vakit kaybetmeden iletişime geçtim ve yüz estetiği yaptırmaya başladım. Yaptırmanın ardından bir süreliğine gözetimde kaldıktan sonra operasyon tamamıyla bitmiş oldu. Sonunda kırışıklıklarımdan kurtulmayı başarabildiğimi görmüştüm. Hatta yüzüm eskisinden daha estetik bir görünüme sahip olmuştu. Uzun bir müddet geçmesine rağmen hala ilk günkü gibi duruyordu yüzüm. Gökhan Haytoğlu sayesinde artık benim için sorun olan yüzümdeki kırışıklıklardan kurtulmayı başarabilmiştim. Eğer sizin de yüzünüzle ilgili problemleriniz var ise ya da yüzünüzün daha estetik bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız Gökhan Haytoğlu’nun bu dileğinizi yerine getirebileceğinden emin olabilirsiniz. Yüz estetiği hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

ardabasaran
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 17
Rep Gücü : 55
Rep Puanı : 0

- Similar topics