Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Dolomit ve Bazalt Taşı
Yaz Okulu İle Eğlenceli Vakitler EmptyBugün 10:35 am tarafından Celoxy

» Evde İçki Yapımının Püf Noktaları: Keyifler Yerinde ile Ustalığa Adım Atın
Yaz Okulu İle Eğlenceli Vakitler EmptyBugün 12:18 am tarafından Kenan06

» Erzurum Özel Volkswagen Servisi Tavsiyesi
Yaz Okulu İle Eğlenceli Vakitler EmptyDün 10:10 pm tarafından yigiteraysu

» Sağlık personeli haberleri - Saglikpersonelihaber.net
Yaz Okulu İle Eğlenceli Vakitler EmptyDün 9:15 pm tarafından ayfareli

» Bursa Ceza Boşanma ve Kira Hukuku Avukatı
Yaz Okulu İle Eğlenceli Vakitler EmptyDün 1:27 pm tarafından Celoxy

» Çalışan Memnuniyeti Anketleri: Şirketler İçin Değerli Bir Araç
Yaz Okulu İle Eğlenceli Vakitler EmptySalı Nis. 30, 2024 9:35 pm tarafından ayfareli

» En İyi Nemlendirici Ürünleri Satışı
Yaz Okulu İle Eğlenceli Vakitler EmptySalı Nis. 30, 2024 8:35 pm tarafından yigiteraysu

» Bursa iş ayakkabıları
Yaz Okulu İle Eğlenceli Vakitler EmptySalı Nis. 30, 2024 5:17 pm tarafından Defne07

» İzmir En Uygun Tente Fiyatları
Yaz Okulu İle Eğlenceli Vakitler EmptySalı Nis. 30, 2024 1:42 pm tarafından yigiteraysu

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Yaz Okulu İle Eğlenceli Vakitler

Yaz Okulu İle Eğlenceli Vakitler Empty Yaz Okulu İle Eğlenceli Vakitler

Mesaj tarafından ardabasaran Cuma Nis. 26, 2019 9:46 am

Oğlum okul olduğunda zamanının birçok bölümünü dersleriyle ilgilenerek geçiriyordu. Yaz tatillerinde ise ya arkadaşlarıyla birlikte dışarıya çıkıyordu ya da evde bilgisayar başında zaman harcıyordu. Daha gelişme çağındaki yaşlarında olduğu için zamanını böyle harcaması ileride kendisin için kötü sonuçlar doğurabilirdi. Bu konuyla ilgili oğlumla konuştuğumda bana kendi arkadaşını yaz tatillerinde yaz okuluna gittiğini söyledi. Ben de arkadaşının ebeveynlerinden bilgi edinerek oğlumu Galatasaray Spor Okulları’nın yaz okuluna göndermeye karar verdim. Böylelikle yaz tatilini arkadaşlarıyla birlikte ve verimli bir şekilde geçirebilecekti. Okul bittiğinde arkadaşıyla beraber yaz okuluna gitmeye başladılar. İlk başlarda her ne kadar gitmek istemese de sonradan kendisi de güzel vakit geçirmeye başladığını fark etti. Bir yandan spor yapıyordu bir yandan da arkadaş edinerek onlarla zaman geçirme fırsatı buluyordu. Yaz okulu bittikten sonra o kadar güzel vakit geçirmişti ki bir dahaki yaz tatilinde onu yeniden bir yaz okuluna göndermemi istedi. Galatasaray Spor Okulları sayesinde oğlum eğlenceli zaman geçirerek gelişimine katkı sağlayabiliyordu. Siz de çocuğunuzu yaz okuluna göndermek ve gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız Galatasaray Spor Okulları bunun için en iyi tercih olacaktır. Yaz okulu programı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

ardabasaran
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 17
Rep Gücü : 55
Rep Puanı : 0

- Similar topics