Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Organik Balzamik Sirke Ürünleri Satışı
İSTMER -  İstatistiksel Analiz ve Eğitim Merkezi EmptyBugün 3:07 pm tarafından yigiteraysu

» Can Fizyoterapi Merkezi: Ameliyatsız Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisinde Öncü
İSTMER -  İstatistiksel Analiz ve Eğitim Merkezi EmptyBugün 1:27 pm tarafından Kenan06

» İstanbul En İyi Oto Cam Filmi Firması
İSTMER -  İstatistiksel Analiz ve Eğitim Merkezi EmptyBugün 12:17 pm tarafından yigiteraysu

» Naturel Sızma Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı
İSTMER -  İstatistiksel Analiz ve Eğitim Merkezi EmptyBugün 10:39 am tarafından yigiteraysu

» Türkiye'nin Güncel İçerik Platformu
İSTMER -  İstatistiksel Analiz ve Eğitim Merkezi EmptyDün 10:24 pm tarafından yigiteraysu

» Gazident Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği: Yalova'da Modern Diş Tedavisi Hizmetleri
İSTMER -  İstatistiksel Analiz ve Eğitim Merkezi EmptyDün 4:15 pm tarafından Kenan06

» Sypheon Online ile Uzayda Eşsiz Bir Maceraya Atılın
İSTMER -  İstatistiksel Analiz ve Eğitim Merkezi EmptyDün 9:52 am tarafından Celoxy

» What is Pet Recycling?
İSTMER -  İstatistiksel Analiz ve Eğitim Merkezi EmptyCuma Mayıs 17, 2024 2:01 pm tarafından ayfareli

» Gezi Rehberi ile Seyahatinizi Planlayın
İSTMER -  İstatistiksel Analiz ve Eğitim Merkezi EmptyCuma Mayıs 17, 2024 12:20 pm tarafından yigiteraysu

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

İSTMER - İstatistiksel Analiz ve Eğitim Merkezi

İSTMER -  İstatistiksel Analiz ve Eğitim Merkezi Empty İSTMER - İstatistiksel Analiz ve Eğitim Merkezi

Mesaj tarafından haber Salı Tem. 21, 2020 4:50 pm

Akademik Uzmanlık

Günümüz dünyasında araştırmacılar, işletmeler ve çeşitli kuruluşlar tarafından sürekli olarak veriler toplanıyor ve toplanan bu veriler analiz edilip değere dönüşmeye ihtiyaç duyuyor.

İSTMER olarak, doğrudan İstatistik bölümünde görev yapan bir akademisyen ve profesyonel istatistikçilerden oluşan bir ekip ile veri analizi, pazar araştırmaları ve veri bilimi eğitimleri alanlarında hizmet veriyoruz. Akademik uzmanlığın getirdiği bilimsel, profesyonel ve güvenilir analiz ilkeleri doğrultusunda, ihtiyacınıza göre en uygun analiz çözümlerini sunmak için yanınızdayız.

Veri sizde çözüm İSTMER'de

Eğitim Faaliyetlerimiz

İhtiyacınıza göre hem akademik hem de piyasaya yönelik düzenlediğimiz eğitimler ile akademik araştırmacılara ve piyasa uzmanlarına değer katıyoruz.

Temel-İleri Seviye İstatistiksel Veri Analizi Eğitimleri
Yapısal Eşitlik Modellemesi Eğitimleri
Ekonometrik Veri Analizi Eğitimleri
Panel Veri Analizi Eğitimleri
Veri Madenciliği ve Makine Öğrenme Eğitimleri
Uygulamalı İş Zekası Eğitimleri
Anket Çalışmalarında Geçerlilik-Güvenilirlik Analizi Eğitimleri

Tags; İstatistik analiz,SPSS analiz,SPSS veri analizi

Adres: https://www.istmer.com/

haber
Özel Üye
Özel Üye