Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Güncel Paslanmaz Kutu Profil Fiyatları
Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda EmptyBugün 12:32 pm tarafından yigiteraysu

» Anjiyo cihazları satışı
Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda EmptyDün 10:03 pm tarafından ayfareli

» İzmir YKS Hazırlık Kursu Önerisi
Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda EmptyDün 8:02 pm tarafından yigiteraysu

» Fatih Kalem İndirme Sitesi - Dostindir.biz
Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda EmptyDün 2:13 pm tarafından ayfareli

» Deniz Scooteri ve Elektrikli Scooter
Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda EmptyDün 1:48 pm tarafından Celoxy

» Hizmet Almak ve Hizmet Vermek İçin Doğru Adres! - Hizmetjet.com
Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda EmptyDün 11:43 am tarafından comhizmetjet

» Karadeniz turu, Günübirlik turlar, Vizesiz balkan turu - Binhantur.com
Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda EmptyPerş. Nis. 25, 2024 11:14 pm tarafından ayfareli

» Güzellik Uzmanı Olmak İçin Kadıköy Güzellik Akademisi
Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda EmptyPerş. Nis. 25, 2024 9:10 pm tarafından ayfareli

» Oktay Aydoğdu Hukuk Bürosu: Kayseri'de Güvenilir Avukatlık Hizmetleri
Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda EmptyPerş. Nis. 25, 2024 6:06 pm tarafından Kenan06

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda

Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda Empty Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda

Mesaj tarafından zeynepmirace Cuma Eyl. 04, 2020 3:26 pm

İstanbul'da yerel markaların distribütörlüklerini bünyesine alarak satış dağıtım hizmetlerini en iyi şekilde yapma yolunda ilerlemektedir. İstanbul'da Toptan, Perakende ve Ev Dışı Tüketim kanallarına yönelik satış dağıtım hizmetlerini sağlamakta; bu kapsamda otel, kafe, restaurant, okul kantinleri, hastaneler gibi noktaları kapsayacak tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.

Ticari faaliyetinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışa sahip bakış açımızla, tedarikçileri ile hızlı çözümler üreterek beklentilere yerinde ve doğru çözümler sunmaktayız. Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek; sahip olduğumuz misyon ve vizyona uygun şekilde uygulamalarımıza yansıtmaktayız.

Tags; Ev dışı tüketim,Gıda,Kupa

Adres: https://www.kupagida.com

zeynepmirace
Özel Üye
Özel Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 583
Rep Gücü : 1749
Rep Puanı : 0