Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Kargo Kolim - Baskılı E-Ticaret Kutuları
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım EmptyBugün 7:33 am tarafından Celoxy

» Eticaret Eksper - E-Ticaret Destek ve SEO
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım EmptyDün 7:51 pm tarafından Celoxy

» Kadikoykiralikkepce.com; Kadıköy Kiralık JCB Ve Kadıköy Kiralık Kepçe Hizmetleri
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım EmptyDün 6:44 pm tarafından Kenan06

» İzmir En İyi Yetişkin Psikolog Tavsiyeleri
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım EmptyDün 4:22 pm tarafından yigiteraysu

» İzmir Boşanma Avukatı İletişim Bilgileri
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım EmptyDün 1:51 pm tarafından yigiteraysu

» Payidar Hafriyat: Kadıköy’de Güvenilir İş Makinesi Kiralama Hizmetleri
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım EmptyDün 11:53 am tarafından Kenan06

» İzmir’de Tente Firmaları Tavsiyeleri
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım EmptyDün 1:03 am tarafından yigiteraysu

» İzmir Boşanma Avukatı Ücretleri
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım EmptyÇarş. Mayıs 15, 2024 10:36 pm tarafından yigiteraysu

» İzmir Ceza Avukatı Nasıl Bulunur?
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım EmptyÇarş. Mayıs 15, 2024 7:54 pm tarafından yigiteraysu

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım

Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Empty Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım

Mesaj tarafından Celoxy Çarş. Mart 15, 2023 8:26 am

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ardından düzenlenen yardım faaliyetlerinde "Batu Z" lakaplı ünlü Youtuber Baturalp Tunalı da yer aldı. Los Angeles merkezli ünlü fenomen, California'daki büyük bir yardım kuruluşu için günlerce süren yardımları paketleyip bir kamyona yüklediği görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Tunalı yaptığı paylaşımda depremzedelere Türkçe ve İngilizce hesaplar üzerinden deprem anında destek olunmasını istedi.

Baturalp Tunalı son yaptığı canlı yayında yurt dışına gittiği için ülkesini çok özlediğini, böyle günlerde birlik olmanın ne kadar önemli olduğunu söyledi. "Yaralarını bir an önce sarmak için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım... Türkiye için ne gerekiyorsa yapacağım" dedi.

Tunalı, "Çocuklara karşı çok hassasım. Onlar bizim geleceğimiz, bu ülkenin aydınlık günleri. Manevi olarak bu süreci atlatmaları için onlara elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım."

Celoxy
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 195
Rep Gücü : 585
Rep Puanı : 0

- Similar topics