Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Organik Balzamik Sirke Ürünleri Satışı
Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu EmptyBugün 3:07 pm tarafından yigiteraysu

» Can Fizyoterapi Merkezi: Ameliyatsız Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisinde Öncü
Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu EmptyBugün 1:27 pm tarafından Kenan06

» İstanbul En İyi Oto Cam Filmi Firması
Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu EmptyBugün 12:17 pm tarafından yigiteraysu

» Naturel Sızma Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı
Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu EmptyBugün 10:39 am tarafından yigiteraysu

» Türkiye'nin Güncel İçerik Platformu
Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu EmptyDün 10:24 pm tarafından yigiteraysu

» Gazident Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği: Yalova'da Modern Diş Tedavisi Hizmetleri
Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu EmptyDün 4:15 pm tarafından Kenan06

» Sypheon Online ile Uzayda Eşsiz Bir Maceraya Atılın
Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu EmptyDün 9:52 am tarafından Celoxy

» What is Pet Recycling?
Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu EmptyCuma Mayıs 17, 2024 2:01 pm tarafından ayfareli

» Gezi Rehberi ile Seyahatinizi Planlayın
Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu EmptyCuma Mayıs 17, 2024 12:20 pm tarafından yigiteraysu

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu

Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu Empty Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu

Mesaj tarafından zubamba11 Salı Ara. 29, 2015 11:49 pm

Istanbul Evden Kaçış oyunu / Defuse the Bomb Tanıtım Videosu QZAXng

Defuse the bomb arkadaşlarınla oynayabileceğin gerçek bir evden kaçış oyundur. 2-6 Kişi arası gruplar ile bir evden içeri girip,evde bulunan ipuçlarını çözüp bombayı patlamadan çözmeye çalışacağınız Defuse the bomb'da bombaya ulaşmak sandığınızdan daha zor olabilir. Oyun grubunuzla beraber evden içeri girdiğiniz anda başlar, süre dolana ya da bomba deaktif hale getirilinceye kadar devam eder.Defuse the Bomb bir korku evi değildir ancak istendiği taktirde korku öğeleri eklenebilmektedir.

Ev içerisinde ipuçlarını takip ederek bulmacaları çözmek ve bombaya ulaşıp etkisiz hale getirmek evden kaçış oyunnun temel amacıdır, senaryoya dayanarak içeri giren özel tim siz ve arkadaşlarınız olurken walkie talkie ile size gereken yerlerde yardım eden bir de ekip amiriniz olacak ancak siz kendisi ile yüzyüze görüşmeyeceksiniz. Maceraya katılmak için hemen rezervasyonunuzu yaptırın.

Web Sitemiz: http://www.defusebomb.com

zubamba11
Usta Üye
Usta Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1795
Rep Gücü : 5383
Rep Puanı : 0