Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Avrasya Kurumsal: Tabldot Yemek Hizmeti ile Lezzet ve Kaliteyi Bir Arada Sunuyor
EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA EmptyDün 9:39 pm tarafından Kenan06

» İzmir Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetleri
EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA EmptyDün 11:39 am tarafından yigiteraysu

» En Genç Profesör – Naim Süleyman TINĞ Kim?
EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA EmptyDün 11:19 am tarafından sinan27

» Yat Kiralama İstanbul
EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA EmptyDün 6:27 am tarafından Celoxy

» Gurbet Haber: Almanya'da Yaşayan Türkler İçin Güncel Haber Platformu
EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA EmptyCuma Ekim 04, 2024 6:44 pm tarafından Kenan06

» Satışı Devam Eden Projeler
EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA EmptyCuma Ekim 04, 2024 5:46 pm tarafından Celoxy

» Bodrum Vip Transfer
EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA EmptyCuma Ekim 04, 2024 11:47 am tarafından Celoxy

» Rüya Tabirleri
EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA EmptyCuma Ekim 04, 2024 9:49 am tarafından Celoxy

» Bodrum Yat Kiralama
EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA EmptyCuma Ekim 04, 2024 5:37 am tarafından Celoxy

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA

EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA Empty EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA

Mesaj tarafından zubamba11 Cuma Şub. 19, 2016 11:09 pm

EACADEMY UZAKTAN LİSANS/YÜKSEKLİSANS/DOKTORA Jn5oWo
EAcademy olarak Amerika, Avrupa gibi ülkelerdeki saygın üniversitelerin Türkiye temsilciliğini yürütmekte ve uzaktan eğitimle akademik programlar (Lisans, Lisans Tamamlama, Yüksek Lisans ve Doktora) düzenlemekteyiz.
Türkiye’nin önde gelen kurumlarında çalışan profesyoneller, firma sahipleri öğrencilerimiz arasında olup, uluslarası diplomayla kariyerlerinde fark yaratmaktadırlar.
Öğrencilerimize yoğun iş temposunda olsa da devam edebilecekleri, derslerinin ve sınavlarının zaman planlamanızı kendilerinin yapabildikleri, kolay takip edebilecekleri, üniversiteye kabulde sınav şartı gerekmeyen, Türkçe eğitim dilinde, örgüne göre daha kısa eğitim süresi olan bir eğitim modeli sunmaktayız. Ayrıca temsil ettiğimiz üniversitelerden Aston American University’de programlarına devam eden öğrencilerimiz Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 hafta süreli “Summer Semester Study” programına katılabilmektedirler.
*Uzaktan Lisans, Lisans Tamamlama ve Yüksek Lisans programlarında Los Angeles International University (www.laiuturkey.com) ve Aston American University (www.aaun.us) ile çalışmaktayız.
Lisans 2,5 yıl, Lisans Tamamlama 1 yıl, Yüksek Lisans 1 yıl sürmektedir.
*Uzaktan Doktora programları konusunda PHD Institute’in (www.interphd.com) Türkiye temsilciyiz ve akredite olan, YÖK’ün tanıdığı üniversitelerle çalışmaktayız.
Program süresi 2,5-3 yıldır. Uzaktan Doktora dünyada yaygın ve iş hayatındakiler tarafından oldukça talep görüyor. Akredite üniversite, yetkin ve yeterli doktora tezi bir araya geldiğinde alacağınız Dr unvanı tüm dünyada geçerlidir.
Uzaktan eğitim programlarımızla ilgili detaylı bilgi almak ve kabul-kayıt işlemleri için www.e-lacademy.com iletişim sayfasından yada 0 212 924 22 30 / 0 212 924 22 46 numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

http://e-lacademy.com/

zubamba11
Usta Üye
Usta Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1795
Rep Gücü : 5383
Rep Puanı : 0