Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Yatırım Teşvik Belgesi Danışmanlığı Firması
astroloji tarihi EmptyBugün 5:43 pm tarafından yigiteraysu

» Zekaiksiri.com Online Eğitim, Dijital Eğitim, LGS Hazırlık Ve YKS Hazırlık
astroloji tarihi EmptyBugün 1:44 pm tarafından Kenan06

» Kıbrıs Emlak Yatırımı
astroloji tarihi EmptyBugün 11:01 am tarafından yigiteraysu

» Kompozit Çember Hakkında
astroloji tarihi EmptyDün 6:13 pm tarafından ayfareli

» Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası ve Fazlası - Evimtarz.com
astroloji tarihi EmptyDün 5:36 pm tarafından ayfareli

» İnegöl Mobilya - Newsahome.com
astroloji tarihi EmptyDün 5:00 pm tarafından ayfareli

» Mobilyasoleni.com - Online Mobilya Alışveriş Sitesi | İnegöl mobilya
astroloji tarihi EmptyDün 2:17 pm tarafından ayfareli

» Cinsiyet seçimi
astroloji tarihi EmptyDün 9:00 am tarafından Defne07

» İzmir'de En İyi Avukat Önerisi
astroloji tarihi EmptyDün 12:41 am tarafından yigiteraysu

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

astroloji tarihi

5 posters

astroloji tarihi Empty astroloji tarihi

Mesaj tarafından astrolog1 Salı Tem. 04, 2017 3:36 pm

Astrolojiden biraz anlayan biri, sorunlarınızı rahatsız edilmeden çözmek için günden güne kendinizi toplumdan soyutlamanıza hayret eder. Tüm Zodyak'taki hemen hemen en gizemli günlük burç yorumları Yengeçtir. Kimsede bu kadar karşıtlık bir arada bulunmaz: Sevinç ve acı, iyilik ve kötülük, melankoli ve taşkınlık. Yengeç, kendini bulamamış biriyse, kapalı duygularını sevgiyle karıştırır. Kendisine yöneltilen her düşünceyi tartışmasız kabullenir, kısa zaman sonra bu kendisinin mi, yoksa başkasının fikrimi bilemez. Az itiraz etmeye çalışır ve taraf olmamak için kendini herkesten uzak tutar. Bu yönüyle kötü bir yoldaştır. Çizilen bu portre aslında onun çok kısmi bir gölgesidir.

Beklenmeyen bir durumdan sakınmak için tüm anlayış ve dikkatini ona yöneltir. Bu arada, çabalarının kendi yerini sağlamlaştırmak amacına yönelik olup olmadığını -her ne kadar Yengecin hırslı olduğu söylenemese de- düşünülebilir. Verdiği sözler yardıma hazırlığı, Yengecin duygusallığıyla oldukça ilgilidir. Paranın sokaktan bulunmadığını kabul etse bile, kendisine bir şeyler ifade eden insanlar ve ailesi için her şeyini feda etmeye daima istekli ve hazırdır. Diğer insanların sıkıntıları sizi üzer, ama olaya müdahale etmeden önce başka birinden yardım gelip gelmediğini ve yardımın türünü öğrenmeyi beklersiniz. Eğer bu yardım görünmezse, son dakika 'kurtarıcı'sı olarak ortaya çıkar ve yardımlarınızı sunarsınız. Hep pasif olan ve her şeyin sonunu bekleyen bir yapıya sahip olan Yengecin, iş dünyasında hırslı olduğu söylenemez. Bozuk parayı bile doyum sağlayıcı bir şey olarak görmek, güvenlik ihtiyacından kaynaklanır.

Elementler ve nitelikler videolarında puanlamaları görmüştük. Gölge ve Sentez burcun puan hesaplamasını da bu şekilde yapmalıyız. Çıkan sonuca göre;

Peki nedir bu Gölge ve Sentez burçlar? Sentez burç; Güneş burcunuz da dışında hayatınızda, kişiliğinizde, karakterinizde en etkin olan burcu gösterir. Bu yüzden Sentez burç hayatınızda baskın olan, en iyi kullanmış olduğunuz, en fazla yetenek sahibi olduğunuz burcu gösterir. Gölge burç; hayatınızda kaçtığınız, sevmediğiniz, tahammül etmediğiniz, içinizin almadığı, birlikte olmaktan keyif almadığınız, sizin eksik yanlarınızdır. Yani Gölge burç hem sizin gölge yanınız hem de eksiklerinizi yansıtan kişilerdir. Ne zaman iyi anlaşırsanız o zaman kendinizi tam ve bir bütün hissetmeye başlarsınız.

Yengeç, Zodyak'ın dördüncü burcudur ve Ay tarafından yönetilir. Bu nedenle su gurubundan sayılır. Bu onun, hayat dolu bu maddeyle olan ilişkisini çok iyi açıklar. Bu burcun üreme organları üzerindeki hükümdarlığı yüzünden Yengeç, genelde her şeyi beslemek, büyütmek ve korumak isteyen en insancıl burç olarak tanınır. Yengecin korumacılığının her şeyden önde gelmesi böyle açıklanabilir. Bunun yanı sıra en büyük özelliği, ruhsal olarak kendisiyle barışık olmasıdır. Bunu kazanmak, korumak ve kimsenin yıkmasına izin vermemek için her şeyini ortaya koyar. Bir soruna ancak kendi varlığını tehdit edecek ve hareketlerini kısıtlayacak hale geldiğinde el atar. Ama hemen öne atılmaz, tersine burcunun hayvanı gibi önce birkaç adım geriye gider, taktikler geliştirir, gözüne kestirir ve sonunda işini bitirmek için şimşek gibi üstüne atılır.

Gölge burç aslında evleneceğiniz insanın karakterini gösterir. Çünkü hepimiz gölgemizle evleniriz. Psikolojik dinamiklerde de bizde eksik olan kendimizde eksik gördüğümüz temalar neyse o temaya sahip kişileri hayatımıza çekeriz. Bu yüzden partner olarak, arkadaş olarak, evleneceğiniz kişi olarak hayatınıza çektiğiniz kişiler Gölge burcunuz olduğu için önemlidir.

astrolog1
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 8
Rep Gücü : 24
Rep Puanı : 0

astroloji tarihi Empty Geri: astroloji tarihi

Mesaj tarafından satansson Ptsi Tem. 30, 2018 9:16 pm

Medyum Tufan diğer insanlardan farklı olarak metafizik ile ilişkili olan hayatı inceleyen ve bu ilimlere yeteneği olan bir insandır.
Bu yetenek herkesi bulunmamakla beraber birinde olduğunda inanılmaz sonuçlar görebilirsiniz. Hayatın içinde gördüğümüz bazı sıkıntılar bizden değil başka etkilerden meydana gelmektedir.
Bunların ise geldikleri şekilde def edilmeleri ve hayatımızdan uzaman yardımı ile çıkarılması gerekmekte.
Medyum Tufan Hoca insanların faydası için yaratıcı tarafından verilen bu ilmi kullanma ve insanlara fayda sağlama yolunda çalışmalarına devam etmektedir.
Medyum Tufan hangi alanlarda uzmandır?
Tufan Hoca bilinen ve bilinmeyen birçok gizli ilim ile alakalı çalışmalar yapmış özellikle evlilik sorunları, aşk acısı, sonuca varamayan evlilik sebepleri, ticaret, iş hayatı gibi hayatın içerisinde aktif olarak yaşanan olaylarla ilgili bireyleri ilmi danışmanlık yapmaktadır.
Bilindiği üzere büyü bir gerçekliktir.
Yapılması dinen lanetlenmiş olsa da yapan ve bunun ile uğraşan birçok insan bulunmaktadır.
Bu şeytani amaçla Yapılan büyülerin çözümlenmesi içinde ilmi yüksek insanlara ihtiyaç duymaktayız.
İşte büyü bozma ve manevi danışmanlık gibi ihtiyaçlarımız için Medyum Tufan bize yardımcı olmak için çalışmakta.
MedyumTufan.net üzerinden Medyum Tufan Hoca ile alakalı birçok bilgiye ulaşabilir Medyum Tufan hocanın çalışmalarını inceleyebilirsiniz.
Cinler ve etkileri, büyü çözümleri, basında Medyum Tufan Hoca hakkında var olan haberleri okuyabilirsiniz.
0532 484 30 33 numaralı telefondan Medyum Tufan'a ulaşabilir tek başınıza çözemeyeceğiniz ilmi konulardaki sorunların desteğini alabilirsiniz.
Medyum tufana sık sorulan sorular ise şöyle:
• Karı koca arasında gerçekleşen kavgaların esas sebebi nedir?
• Üzerinizde büyü var mı?
• Eşlerin birbirini neden aldattığının gerçek sebebi?
• Eşim evi terketti geri döner mi?
• Kocamı elimden alan kadın kim?
• Rüyalarım gerçek oluyor sebebi nedir?
• Huzurla uyuyamıyorum bu kabuslar ne zaman biter?
• Evimde gölgeler görüyorum akşam dışarı çıkamıyorum neden?
• Eşimle birlikte olamıyorum, ondan uzak durmak istiyorum neden?
• Görüntüler sesler ve Gölgeler görüyorum duyuyorum bunun sebebi nedir?
• Eşimin benden nefret etmesinin sebebi nedir?
• Çocuklarımı görmek istemiyorum evde olmak istemiyorum bunu sebebi ne olabilir?
• Maddi anlamda bunalımdan hiç çıkamıyorum, bu neden böyle oluyor?
• Para ile alakalı sorunları yaşamımın gerçek sebebi nedir?
• Eşimle ayrıldık, bunun gerçek sebebi Büyü mü?
• Neden bu kadar çok kabus görüyorum?
• Evden çıkmak istemiyorum bunun sebebi ne olabilir?
• Hiçbir kadınla birlikte olmadım ama sürekli gördüğüm bir kadın var ve sesler duyuyorum bunun sebebi nedir?
Bu sorulardan biri veya bir kaçı sizin de sorduğunuz ve cevabını bulamadığınız sorular olabilir.
Bu ve buna benzer binlerce soru aklınızda dolanıyor ve hayatınızı olumsuz etkiliyor olabilir, bu gibi durumlarda Medyum Tufan tüm içtenliği ve ilmi bilgisi ile yanınızda olacak ve Yaratıcı’nın da izniyle sizi içine girmiş olduğunuz bunalımdan kurtaracaktır.
Soru ve sorunlarınız için lütfen iletişime geçiniz.

satansson
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 2
Rep Gücü : 2
Rep Puanı : 0

astroloji tarihi Empty Her gün yeni bir bilgi

Mesaj tarafından mehmettunc Perş. Eyl. 06, 2018 8:55 am

Emeğinize sağlık.
mehmettunc
mehmettunc
Üye