Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Geliştiriciler İçin Proje Takip Programı
Kendi İşyerini Açmak İsteyenlere Fırsat EmptyBugün 12:13 am tarafından yigiteraysu

» Organik Balzamik Sirke Ürünleri Satışı
Kendi İşyerini Açmak İsteyenlere Fırsat EmptyDün 3:07 pm tarafından yigiteraysu

» Can Fizyoterapi Merkezi: Ameliyatsız Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisinde Öncü
Kendi İşyerini Açmak İsteyenlere Fırsat EmptyDün 1:27 pm tarafından Kenan06

» İstanbul En İyi Oto Cam Filmi Firması
Kendi İşyerini Açmak İsteyenlere Fırsat EmptyDün 12:17 pm tarafından yigiteraysu

» Naturel Sızma Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı
Kendi İşyerini Açmak İsteyenlere Fırsat EmptyDün 10:39 am tarafından yigiteraysu

» Türkiye'nin Güncel İçerik Platformu
Kendi İşyerini Açmak İsteyenlere Fırsat EmptyC.tesi Mayıs 18, 2024 10:24 pm tarafından yigiteraysu

» Gazident Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği: Yalova'da Modern Diş Tedavisi Hizmetleri
Kendi İşyerini Açmak İsteyenlere Fırsat EmptyC.tesi Mayıs 18, 2024 4:15 pm tarafından Kenan06

» Sypheon Online ile Uzayda Eşsiz Bir Maceraya Atılın
Kendi İşyerini Açmak İsteyenlere Fırsat EmptyC.tesi Mayıs 18, 2024 9:52 am tarafından Celoxy

» What is Pet Recycling?
Kendi İşyerini Açmak İsteyenlere Fırsat EmptyCuma Mayıs 17, 2024 2:01 pm tarafından ayfareli

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Kendi İşyerini Açmak İsteyenlere Fırsat

Kendi İşyerini Açmak İsteyenlere Fırsat Empty Kendi İşyerini Açmak İsteyenlere Fırsat

Mesaj tarafından ardabasaran Cuma Kas. 23, 2018 2:16 pm

Uzun zaman önce tıp fakültesinden mezun olmuştum ve kendime bir veteriner kliniği açıp hayvanların sağlık sorunları ile ilgilenmek istiyordum. Mezun olduktan sonra önce bir işte çalışır sonrasında o parayı biriktirerek veteriner kliniği açarım diye düşündüm. Ancak mezuniyetimden sonra ne kadar iş ararsam arayayım hiçbir sonuç elde edemedim. Baktığım yerler işçi arıyordu fakat çoğu ya iş tecrübesi olan insanlar istiyorlardı ya da az maaşa çok uzun süre çalışmamı istiyorlardı. Kendime uygun gelebilecek bir iş bulmak zorundaydım. Sonradan aynı fakültede okumuş olan arkadaşımla iletişime geçtim. Kendisi de böyle bir sorunu yaşamış ama kısa süre önce çözdüğünü belirtti. Ona nasıl iş bulduğunu sordum ve bana Yöntem Akademi adı verilen bir yerden iş yerlerinde sağlık denetimi yapabilmek için eğitim aldığını sonrasında ise parasını kazandığını söyledi. Ben de ondan yardım isteyerek benim de eğitimime yardımcı olmasını istedim. Sitede iletişime geçerek eğitim almak istediğimi belirttim. Bir süre sonra eğitimi almaya başladım. Eğitimim bittikten sonra bir sürücü kurslarına giderek ilk yardım eğitimleri vermeye başladım. Hem kendi bölümümle alakalı bir işim vardı hem de bundan para kazanıyordum. Yeteri kadar birikim yaptığımda artık kendi veteriner kliniğimi açtım. Neredeyse aylardır bu kliniği yönetiyorum ve hayvanlara yardım etmek çok hoşuma gidiyor. Bunları hepsi Yöntem Akademi’nin yardımı ile gerçekleşti. Siz de bunu yaparak para kazanmak veya birikim yapmak istiyorsanız http://www.yontemakademi.com.tr/ bu sayfaya giderek işyeri ilk yardım eğitimci eğitimi alabilirsiniz.

ardabasaran
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 17
Rep Gücü : 55
Rep Puanı : 0

- Similar topics