Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Organik Balzamik Sirke Ürünleri Satışı
Konforlu Bir Ulaşım İçin Kıbrıs Tatil Transfer EmptyBugün 3:07 pm tarafından yigiteraysu

» Can Fizyoterapi Merkezi: Ameliyatsız Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisinde Öncü
Konforlu Bir Ulaşım İçin Kıbrıs Tatil Transfer EmptyBugün 1:27 pm tarafından Kenan06

» İstanbul En İyi Oto Cam Filmi Firması
Konforlu Bir Ulaşım İçin Kıbrıs Tatil Transfer EmptyBugün 12:17 pm tarafından yigiteraysu

» Naturel Sızma Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı
Konforlu Bir Ulaşım İçin Kıbrıs Tatil Transfer EmptyBugün 10:39 am tarafından yigiteraysu

» Türkiye'nin Güncel İçerik Platformu
Konforlu Bir Ulaşım İçin Kıbrıs Tatil Transfer EmptyDün 10:24 pm tarafından yigiteraysu

» Gazident Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği: Yalova'da Modern Diş Tedavisi Hizmetleri
Konforlu Bir Ulaşım İçin Kıbrıs Tatil Transfer EmptyDün 4:15 pm tarafından Kenan06

» Sypheon Online ile Uzayda Eşsiz Bir Maceraya Atılın
Konforlu Bir Ulaşım İçin Kıbrıs Tatil Transfer EmptyDün 9:52 am tarafından Celoxy

» What is Pet Recycling?
Konforlu Bir Ulaşım İçin Kıbrıs Tatil Transfer EmptyCuma Mayıs 17, 2024 2:01 pm tarafından ayfareli

» Gezi Rehberi ile Seyahatinizi Planlayın
Konforlu Bir Ulaşım İçin Kıbrıs Tatil Transfer EmptyCuma Mayıs 17, 2024 12:20 pm tarafından yigiteraysu

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Konforlu Bir Ulaşım İçin Kıbrıs Tatil Transfer

Konforlu Bir Ulaşım İçin Kıbrıs Tatil Transfer Empty Konforlu Bir Ulaşım İçin Kıbrıs Tatil Transfer

Mesaj tarafından ardabasaran Cuma Ara. 14, 2018 2:55 pm

Ailemi ziyaret etmek için iş yerinden yıllık iznimi kullanarak Kıbrıs’a gitme kararı almıştım. Bunun için her şeyimi hazırlayıp biletimi almıştım. Babam beni yola çıkmadan bir gün önce bilgi vermek için aramıştı. Orada taksicilerin devleti protesto etmek amaçlı greve çıktıklarını, havalimanından eve taksi bulmanın aşırı zor olacağını söyleyip bunun için başka bir yol bulmamı önerdi. Ben de orada taksi dışında başka ne ile seyahat edebilirim diye bakınmaya başlamıştım. Şehir içinde otobüs seferlerine bakmıştım ancak havalimanından eve gitmem saatler sürüyordu. O yüzden daha iyi bir yol bulmam lazımdı. Ne yapabilirim diye bakınırken Kıbrıs Tatil Transfer adında bir siteye denk geldim. Bu hizmet, insanları havalimanından alıp istedikleri bir yere ya da tam tersini yapıyorlarmış. Kıbrıs’a ineceğim gün için rezervasyon yaptırdım ve gitmek istediğim lokasyonu belirttim. Artık tek yapmam gereken uçağıma binip gönül rahatlığı ile Kıbrıs’a gitmekti. Uçaktan indikten sonra beni şoför karşılamaya gelmişti ve beni alarak arabaya doğru götürdü. Lüks bir araç karşıladı beni, arabanın içi de en az dışı kadar lükstü. Yolculuğa başladık ve ben rahat bir şekilde yolun keyfini çıkarırken verilen ikramları da kabul ediyordum. Kısa bir süre içerisinde vardığımızı belirtti şoför. Eve çok kısa sürede gelmiştim ve zaten yolda da zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştım bile. Siz de Kıbrıs şoförlü araç kiralama işlemleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayın.

ardabasaran
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 17
Rep Gücü : 55
Rep Puanı : 0

- Similar topics