Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» En İyi Gaziantep Pedagog Uzmanı Önerisi
Ümraniye Araç Kiralama  EmptyBugün 10:13 am tarafından yigiteraysu

» Mas4Games: Dijital Oyun Dünyasının En Güvenilir Alışveriş Platformu
Ümraniye Araç Kiralama  EmptyBugün 12:54 am tarafından Kenan06

» Labioplasti Sonrası İyileşme Süreci
Ümraniye Araç Kiralama  EmptyDün 9:34 pm tarafından ayfareli

» MASK Hukuk: İzmir Boşanma Avukatı Hizmetlerinde Güven ve Profesyonelliğin Adresi
Ümraniye Araç Kiralama  EmptyDün 2:08 pm tarafından Kenan06

» Hidrolik Rampaların Kullanım Alanları
Ümraniye Araç Kiralama  EmptyDün 1:46 pm tarafından Defne07

» Dayanıklılık ve Verimlilik HDPE Boruların Üstün Özellikleri
Ümraniye Araç Kiralama  EmptyDün 1:19 pm tarafından Defne07

» Printviy Türkiye'nin Lider Print on Demand Hizmeti
Ümraniye Araç Kiralama  EmptyDün 12:32 pm tarafından Celoxy

» Seo Ajansı
Ümraniye Araç Kiralama  EmptyDün 11:02 am tarafından Defne07

» Ankara Yangın Tüpü Satışı
Ümraniye Araç Kiralama  EmptyPaz Mayıs 26, 2024 11:46 pm tarafından yigiteraysu

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Ümraniye Araç Kiralama

Ümraniye Araç Kiralama  Empty Ümraniye Araç Kiralama

Mesaj tarafından sinemay Ptsi Ara. 17, 2018 3:09 pm

Ümraniye'de araç kiralamak isteyenler şu konulara dikkat ederlerse çok iyi olur.

- firmalar genelde minimum 2 yıllık ehliyet istiyorlar ancak genelde yakın sürelerdeki ehliyetleri de kabul ediyorlar. mesela benimki 1 sene 8 aylıktı ve kabul ettiler.
- eğer çalışmıyorsanız ya da sigortanız yoksa acaip belgeler isteyebiliyorlar. mesela ben öğrenciyim dedim memur veya emekli kefil istedi birisi. aynı yer işyeri adresi ve bordro da istedi ki suratına gülecektim nerdeyse. kiralamayı yaptığım firmaya da çalışıyorum diye salladım onlar da sadece işyeri adresi ve telefonunu aldılar.
- bir günlüğüne kiralama yapan şirket hemen hiç yok. en az iki günlüğüne veriyor çoğu firma.
- arabayı anladığım kadarıyla iki şekilde teslim ediyorlar: adrese veya firmada. bir tane firma sadece adrese teslim ediyoruz dedi ki bürosu bile olmayan fason bi yer olduğu hissine kapıldım vazgeçtim.
- ben arabayı teslim aldığımda deposu dolu filan değildi, hatta benzin az uyarısı veriyordu.
- kiralarken boş bir senet imzalarsınız. arabayı teslim aldıktan sonra senedi geri almayı unutmayın. en azından benim kiraladığım yerde böyleydi.
- araba kiralamak görebildiğim kadarıyla biraz da şans işi. boktan firmaya denk gelip boktan arabayla sorun yaşayanları da, arabayı teslim sonrasında sorun çıkarıp klima tesisatını kiralayana değiştirteni de duydum. ben özellikle peugeot 206/307 modeli aradığım için sadece bir tane ufak firmada bulabildim ve mecburen tırsa tırsa kiraladım ancak şansıma gayet güzel firma çıktılar. firma dediğim de 2 kişiden ibaret. fiyatları ucuzdu, saçma sapan belgeler istemediler, teslimat sırasında da arabaya şöyle bir bakıp direkt devraldılar ki arabada benim yapıp yapmadığımdan emin olamadığım bir çizik vardı. sanıyorum benden öncekilerden kalan birşeydi, eh en azından bana yamamaya kalkmadılar.
- araba kiralama firmalarını arıyorsanız http://rentacarburada.com/ adresinde isim ile arama kısmında iş dalı kısmına oto kiralama yazıp aratınız.
dönem - yıl sonunda eve giderken iki üç kişi toplanıldığında (ideali ikidir fakat) çok mantıklı hale gelen ulaşım biçimi.. tek yönlü kiralamak oldukça mantıklıdır.. hatta örneğin intercity'de arabayı istanbulda teslim ederseniz tek yön ücreti de alınmaz.

sinemay
Üye
Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 19
Rep Gücü : 57
Rep Puanı : 0

- Similar topics