Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Kargo Kolim - Baskılı E-Ticaret Kutuları
Çocuğunuz En İyi Basketbol Eğitimini Aldığından Emin Olun EmptyBugün 7:33 am tarafından Celoxy

» Eticaret Eksper - E-Ticaret Destek ve SEO
Çocuğunuz En İyi Basketbol Eğitimini Aldığından Emin Olun EmptyDün 7:51 pm tarafından Celoxy

» Kadikoykiralikkepce.com; Kadıköy Kiralık JCB Ve Kadıköy Kiralık Kepçe Hizmetleri
Çocuğunuz En İyi Basketbol Eğitimini Aldığından Emin Olun EmptyDün 6:44 pm tarafından Kenan06

» İzmir En İyi Yetişkin Psikolog Tavsiyeleri
Çocuğunuz En İyi Basketbol Eğitimini Aldığından Emin Olun EmptyDün 4:22 pm tarafından yigiteraysu

» İzmir Boşanma Avukatı İletişim Bilgileri
Çocuğunuz En İyi Basketbol Eğitimini Aldığından Emin Olun EmptyDün 1:51 pm tarafından yigiteraysu

» Payidar Hafriyat: Kadıköy’de Güvenilir İş Makinesi Kiralama Hizmetleri
Çocuğunuz En İyi Basketbol Eğitimini Aldığından Emin Olun EmptyDün 11:53 am tarafından Kenan06

» İzmir’de Tente Firmaları Tavsiyeleri
Çocuğunuz En İyi Basketbol Eğitimini Aldığından Emin Olun EmptyDün 1:03 am tarafından yigiteraysu

» İzmir Boşanma Avukatı Ücretleri
Çocuğunuz En İyi Basketbol Eğitimini Aldığından Emin Olun EmptyÇarş. Mayıs 15, 2024 10:36 pm tarafından yigiteraysu

» İzmir Ceza Avukatı Nasıl Bulunur?
Çocuğunuz En İyi Basketbol Eğitimini Aldığından Emin Olun EmptyÇarş. Mayıs 15, 2024 7:54 pm tarafından yigiteraysu

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Çocuğunuz En İyi Basketbol Eğitimini Aldığından Emin Olun

Çocuğunuz En İyi Basketbol Eğitimini Aldığından Emin Olun Empty Çocuğunuz En İyi Basketbol Eğitimini Aldığından Emin Olun

Mesaj tarafından ardabasaran Cuma Mart 29, 2019 3:22 pm

Yıllar önce profesyonel olarak basketbol oynuyordum ve gayet de başarılı bir kariyere sahiptim. Fakat bazı sağlık sorunlarım yüzünden basketbol oynamayı bırakarak başka bir mesleğe yönelmek zorunda kaldım. İleriki zamanlarda evlendim, çocuğum oldu ve normal bir aile hayatına sahip oldum. Ben de kendi yarım kalan hayallerimi oğlumun üzerinde tamamlamak istiyordum. Ancak ben işlerimden dolayı fazla zaman bulamadığım için ona bu eğitimleri ben veremezdim. Bunun için ona kurs arıyordum ve bir süre sonra Erman Kunter Akademi’yi buldum. Hiç düşünmeden bu kursa kayıt ettirmeye karar verdim çünkü Erman Kunter’in eski bir basketbolcu olduğunu biliyorum, en iyi eğitimi burada alabileceğini düşündüm. İlk başlarda giderken sıkılıyordu ama zaman geçtikçe alışmaya başladı, gittikçe basketbol konusunda gelişmeye devam etti. Eğitimini tamamladıktan sonra onu bir takıma göndererek kariyerine devam etmek istediğini söyledi. Başarılı bir şekilde takıma seçildikten sonra hala o takımda oynamaya başarılı bir şekilde devam ediyor. Erman Kunter Akademi sayesinde oğlum basketbol konusunda en iyi şekilde gelişerek benim yerime kariyerine devam etmeyi başarmıştı. Siz de çocuğunuzun en iyi şartlarla basketbol eğitimi almasını istiyorsanız Erman Kunter Akademi ile bu eğitimi alacağından şüpheniz olmasın. Basketbol kursu hakkında daha fazla bilgi almak ve iletişime geçmek için http://ermankunterakademi.com/ sayfasına göz atabilirsiniz.

ardabasaran
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 17
Rep Gücü : 55
Rep Puanı : 0

- Similar topics