Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Avrasya Kurumsal: Tabldot Yemek Hizmeti ile Lezzet ve Kaliteyi Bir Arada Sunuyor
Sosyalleşmenize Yardımcı Takviye EmptyDün 9:39 pm tarafından Kenan06

» İzmir Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetleri
Sosyalleşmenize Yardımcı Takviye EmptyDün 11:39 am tarafından yigiteraysu

» En Genç Profesör – Naim Süleyman TINĞ Kim?
Sosyalleşmenize Yardımcı Takviye EmptyDün 11:19 am tarafından sinan27

» Yat Kiralama İstanbul
Sosyalleşmenize Yardımcı Takviye EmptyDün 6:27 am tarafından Celoxy

» Gurbet Haber: Almanya'da Yaşayan Türkler İçin Güncel Haber Platformu
Sosyalleşmenize Yardımcı Takviye EmptyCuma Ekim 04, 2024 6:44 pm tarafından Kenan06

» Satışı Devam Eden Projeler
Sosyalleşmenize Yardımcı Takviye EmptyCuma Ekim 04, 2024 5:46 pm tarafından Celoxy

» Bodrum Vip Transfer
Sosyalleşmenize Yardımcı Takviye EmptyCuma Ekim 04, 2024 11:47 am tarafından Celoxy

» Rüya Tabirleri
Sosyalleşmenize Yardımcı Takviye EmptyCuma Ekim 04, 2024 9:49 am tarafından Celoxy

» Bodrum Yat Kiralama
Sosyalleşmenize Yardımcı Takviye EmptyCuma Ekim 04, 2024 5:37 am tarafından Celoxy

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyalleşmenize Yardımcı Takviye

Sosyalleşmenize Yardımcı Takviye Empty Sosyalleşmenize Yardımcı Takviye

Mesaj tarafından ardabasaran Cuma Nis. 12, 2019 3:04 pm

Okula başladığım zamanlardan beri kendimi kalabalığa adapte edemiyor, insanlarla iletişim kurma gereği duymuyordum. Ancak bir süreden sonra insanlarla iletişime geçmek mecburi hale gelmişti ve ben bu iletişime geçme aşamasında çok zorlanıyordum. Bu zamana kadar insanlarla konuşmayı hiç düzgün bir şekilde beceremiyordum ve çalıştığım iş ise benden bunu istiyordu. İşyeri bu sorunumu çözmem için bana belirli bir süre verdi. Ben de bu süre içerisinde sürekli olarak bu soruna çözüm aramaya çalıştım. İşyerimden bir arkadaşım da bundan haberdar olunca bana tavsiyede bulunmaya karar vermiş. Bana House Of Human adı verilen bir yerden alacağım koçluk eğitimi ile kısa süre içerisinde olumlu bir sonuç elde edebileceğimi söyledi. Ben de hiç vakit kaybetmeden koçluk eğitimlerini almaya başladım. İlk başlarda eğitimi aldığım zamanlarda etkisini görmüyordum ve bu beni daha da rahatsız etmeye başlamıştı fakat arkadaşım bana devam etmem konusunda ısrar etti. Onu dinleyerek devam etme kararı aldım ki devam etmem daha iyi oldu. Eğitimler bitmeye yaklaştıkça ben de daha iyi bir hal almayı sürdürüyordum. Eğitim bittiğinde neredeyse önceki halimden eser bile kalmamıştı. House Of Human sayesinde insanlarla iletişime geçme konusunda kendimi geliştirebilmeyi başarmıştır. Eğer sizin de bu tarz sorunlarınız varsa House Of Human’ın bu sorunları ortadan kaldırabileceğine emin olabilirsiniz. Koçluk eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

ardabasaran
Üye
Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 17
Rep Gücü : 55
Rep Puanı : 0

- Similar topics