Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Nakliyat Fiyatları
KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek EmptyBugün 3:31 pm tarafından Celoxy

» Geliştiriciler İçin Proje Takip Programı
KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek EmptyBugün 12:13 am tarafından yigiteraysu

» Organik Balzamik Sirke Ürünleri Satışı
KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek EmptyDün 3:07 pm tarafından yigiteraysu

» Can Fizyoterapi Merkezi: Ameliyatsız Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisinde Öncü
KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek EmptyDün 1:27 pm tarafından Kenan06

» İstanbul En İyi Oto Cam Filmi Firması
KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek EmptyDün 12:17 pm tarafından yigiteraysu

» Naturel Sızma Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı
KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek EmptyDün 10:39 am tarafından yigiteraysu

» Türkiye'nin Güncel İçerik Platformu
KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek EmptyC.tesi Mayıs 18, 2024 10:24 pm tarafından yigiteraysu

» Gazident Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği: Yalova'da Modern Diş Tedavisi Hizmetleri
KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek EmptyC.tesi Mayıs 18, 2024 4:15 pm tarafından Kenan06

» Sypheon Online ile Uzayda Eşsiz Bir Maceraya Atılın
KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek EmptyC.tesi Mayıs 18, 2024 9:52 am tarafından Celoxy

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek

KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek Empty KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek

Mesaj tarafından mavicik Cuma Mayıs 03, 2019 2:35 pm

KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek

Merhaba mutluluk ve çocukların mutlu olması konusunda Ahmet Yıldız'ın kitabını öneriyorum. Hem anne babalar hemde öğretmenler için önemli bilgiler ve uygulamak var.

KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek JZobko

Yazarın sitesine www.ahmetyildiz.com dan ulaşabilirsiniz.

KİTAP ARKA KAPAK YAZISI ŞÖYLE:

Sorular çocuklardan önce doğar, onlardan daha hızlı büyürler.

Doğmadan önce, “bu dünyaya çocuk getirilir mi?”

Doğduktan sonra, “ İyi bir anne/baba olabilecek miyim?”

Büyüyünce, “ben nerede yanlış yaptım?”

Anne babalık istifa edilemeyen bir görev; iyi yapmak yetmiyor, her gün daha iyi yapmak gerekiyor! Neyse ki, çocuğunuz dünyadaki ilk çocuk değil ve son çocuk da olmayacak. Bilim dünyası hızla kritik sorunlara uygulanabilir çözümler üretiyor.

Mutlu bir çocukluk herkesin hakkı ve isteği. Büyük soru şu; peki, ama nasıl?

Türkiye çapında etkinlik uygulamalarıyla tanınan PDR uzmanı Ahmet Yıldız bu

kitabında, sinir bilimden psikolojiye, davranışsal ekonomiden pedagojiye disiplinler arasında dolaşarak yeni ve yararlı yanıtlar arıyor.

Yazar Yıldız, iki büyük sorunun peşinde:

“Çocuğuma mutlu bir çocukluk yaşatabilecek miyim?”

“Çocuğuma mutlu, başarılı ve güvenli bir gelecek inşa edebilecek miyim?”

Mutlu çocuklar üzerine odaklanmak çok önemli çünkü çocuklar hızla mutsuzlaşıyor.

Araştırmalara göre, çocukların üçte biri mutsuz.

İradeleri, istekleri ve dikkatleri görülmedik derecede kırılgan, zayıf ve dağınık.

Güzel haber şu ki, mutlu çocuk olmak öğrenilebiliyor.

Resim ve müzik gibi “özel yetenek” de gerektirmiyor.

Mutlu çocuk, mutlu aile, mutlu toplum!

Ne mutlu mutluyum diyene!

Kitabı D&R ve İdefix'ten detaylı inceleyebilirsiniz.

https://www.dr.com.tr/Kitap/Stresli-Bir-Dunyada-Mutlu-Cocuk-Yetistirmek/Cocuk-ve-Genclik/Okul-Oncesi-6-Ay-5-Yas/Cocuk-Gelisim-Kitaplari/urunno=0001810917001

https://www.idefix.com/Kitap/Stresli-Bir-Dunyada-Mutlu-Cocuk-Yetistirmek/Cocuk-ve-Genclik/Okul-Oncesi-6-Ay-5-Yas/Cocuk-Gelisim-Kitaplari/urunno=0001810917001

https://www.babil.com/stresli-bir-dunyada-mutlu-cocuk-yetistirmek-kitabi-ahmet-yildiz

KİTAP ÖNERİYORUM: Stresli Bir Dünyada MUTLU ÇOCUK Yetiştirmek Kitap-517x1024

mavicik
Özel Üye
Özel Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 281
Rep Gücü : 843
Rep Puanı : 0

- Similar topics