Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Vize Başvurularında Güvenilir Yardımcınız: Vize Asistan
İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine Kimler Başvurabilir EmptyDün 3:31 pm tarafından yigiteraysu

» Gebze Floortime Duyu Bütünleme Hizmetleri
İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine Kimler Başvurabilir EmptyDün 12:23 pm tarafından yigiteraysu

» Düğün Perisi: Hayallerinizdeki Düğün İçin Mükemmel Çözümler Sunuyor
İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine Kimler Başvurabilir EmptyCuma Ağus. 16, 2024 1:29 pm tarafından Kenan06

» Mineral Eksikliklerine Son! EDTA ile Beslenme Verimliliğinizi Artırın
İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine Kimler Başvurabilir EmptyCuma Ağus. 16, 2024 10:45 am tarafından Defne07

» Raybago: Dekorasyonun Yıldızı Ledli Tablolar
İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine Kimler Başvurabilir EmptyPerş. Ağus. 15, 2024 11:26 pm tarafından yigiteraysu

» Avcılar Modem ve Router Kurulumu
İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine Kimler Başvurabilir EmptyPerş. Ağus. 15, 2024 3:22 pm tarafından yigiteraysu

» Profesyonel Kiralık Prompter Hizmeti
İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine Kimler Başvurabilir EmptyPerş. Ağus. 15, 2024 2:45 pm tarafından yigiteraysu

» Sahne Prompter ve Kürsü Prompter Kiralama
İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine Kimler Başvurabilir EmptyPerş. Ağus. 15, 2024 1:56 pm tarafından yigiteraysu

» Turgutlu’da Profesyonel Psikolojik Destek Hizmetleri
İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine Kimler Başvurabilir EmptyÇarş. Ağus. 14, 2024 5:06 pm tarafından yigiteraysu

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine Kimler Başvurabilir

İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine Kimler Başvurabilir Empty İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimine Kimler Başvurabilir

Mesaj tarafından ruyaabaharogu Paz Ağus. 04, 2019 9:13 pm

İş sağlığı ve güvenliği alanında yapılan yeni düzenlemeler ve yürürlüğe konulan yeni yönetmelikler sayesinde son dönemin en gözde işlerinden biri haline gelen iş güvenliği uzmanlığı son dönemde en çok merak edilen konulardan biri haline gelmiş durumda. Bu iş fırsatından yararlanmak isteyen bireylerin üzerinde durduğu bu konu hakkında bilinmesi gereken ilk konu, iş güvenliği uzmanı olmak için öncelikle Mühendislik, mimarlık, teknik öğretmenler ve fen-edebiyat fakültelerinin fizik veya kimya bölüm mezunu olmanız gerekmektedir. İş güvenliği eğitimi ise de iş güvenliği uzmanı olmak için başvurulması gereken bir eğitim sürecidir. Bu eğitim süreci 80 saat uygulamalı, 40 saat teorik eğitimdir. Bu eğitimlere tabii olan bireyler daha sonra ise Milli Eğitim’in düzenlediği sınavlara tabi tutuluyor. Yeni istihdam imkânından yararlanmak isteyenler, alacakları eğitimi başarıyla bitirmeleri halinde iş güvenliği uzmanı olmaya hak kazanıyor. Tabii ki bu sınavdan başarılı olmak için iyi bir eğitim sürecinden geçmekte fayda var. İşte bu yüzden tercih edeceğiniz eğitim yerini seçerken titizlikle davranmakta fayda var. İş güvenliği uzmanlığı eğitimi konusunda sizlere güvenle önerebileceğim tek isim tabii ki Yöntem Akademi. Siz de Yöntem Akademi ve iş güvenliği uzmanlığı eğitimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için [url=https://www.yontemakademi.com.tr/is-guvenligi-uzmanligi-egitimi ]https://www.yontemakademi.com.tr/is-guvenligi-uzmanligi-egitimi [/url] adlı internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

ruyaabaharogu
Üye
Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 32
Rep Gücü : 104
Rep Puanı : 0