Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Geliştiriciler İçin Proje Takip Programı
Kıbrıs’ta Beş Yıldızlı Otel Gibi Bir Sitede Ev Sahibi Olmak Çok Kolay EmptyBugün 12:13 am tarafından yigiteraysu

» Organik Balzamik Sirke Ürünleri Satışı
Kıbrıs’ta Beş Yıldızlı Otel Gibi Bir Sitede Ev Sahibi Olmak Çok Kolay EmptyDün 3:07 pm tarafından yigiteraysu

» Can Fizyoterapi Merkezi: Ameliyatsız Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisinde Öncü
Kıbrıs’ta Beş Yıldızlı Otel Gibi Bir Sitede Ev Sahibi Olmak Çok Kolay EmptyDün 1:27 pm tarafından Kenan06

» İstanbul En İyi Oto Cam Filmi Firması
Kıbrıs’ta Beş Yıldızlı Otel Gibi Bir Sitede Ev Sahibi Olmak Çok Kolay EmptyDün 12:17 pm tarafından yigiteraysu

» Naturel Sızma Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı
Kıbrıs’ta Beş Yıldızlı Otel Gibi Bir Sitede Ev Sahibi Olmak Çok Kolay EmptyDün 10:39 am tarafından yigiteraysu

» Türkiye'nin Güncel İçerik Platformu
Kıbrıs’ta Beş Yıldızlı Otel Gibi Bir Sitede Ev Sahibi Olmak Çok Kolay EmptyC.tesi Mayıs 18, 2024 10:24 pm tarafından yigiteraysu

» Gazident Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği: Yalova'da Modern Diş Tedavisi Hizmetleri
Kıbrıs’ta Beş Yıldızlı Otel Gibi Bir Sitede Ev Sahibi Olmak Çok Kolay EmptyC.tesi Mayıs 18, 2024 4:15 pm tarafından Kenan06

» Sypheon Online ile Uzayda Eşsiz Bir Maceraya Atılın
Kıbrıs’ta Beş Yıldızlı Otel Gibi Bir Sitede Ev Sahibi Olmak Çok Kolay EmptyC.tesi Mayıs 18, 2024 9:52 am tarafından Celoxy

» What is Pet Recycling?
Kıbrıs’ta Beş Yıldızlı Otel Gibi Bir Sitede Ev Sahibi Olmak Çok Kolay EmptyCuma Mayıs 17, 2024 2:01 pm tarafından ayfareli

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Kıbrıs’ta Beş Yıldızlı Otel Gibi Bir Sitede Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Kıbrıs’ta Beş Yıldızlı Otel Gibi Bir Sitede Ev Sahibi Olmak Çok Kolay Empty Kıbrıs’ta Beş Yıldızlı Otel Gibi Bir Sitede Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Mesaj tarafından ruyaabaharogu Salı Eyl. 03, 2019 10:33 pm

Uzun zamandır tatil için gittiğimiz Kıbrıs adasında beş yıldızlı’ otellere sürekli para vermekten sıkılınca Kıbrıs’ta sahip olabileceğim evlere bakarken İskele Long Beach Projelerine denk geldim. ilk önce gördüğümde proje her zaman gittiğimiz otellerden biri sandım ve sitesinde küçük bir gezinme sonucunda bu kadar uygun fiyata bu kadar lüks ve konforlu bir yaşam alanın sadece otellerde değil gündelik yaşama adapte eden bir alan olduğunu gördüm. Çocuklarımızın site içerisinde yer alan çocuk parkları, oyun alanları ve geniş bahçelerinde evimizin de içinde bulunduğu bir alanda özgürce ve güvenli bir şekilde vakit geçirebilmeleri, aynı zamanda sıcak günlerde temiz ve güvenli bir havuz içerisinde serinleyebilecekleri bir alanda olmaları beni ve eşimi çok mutlu etti. Aynı zamanda eşim ve benim rahatça spor yapıp açık alanlarda vakit geçirebileceğimiz ortak yaşam alanları sayesinde baş başa ve huzurlu bir tatilin yalnızca beş yıldızlı bir otelde değil Kıbrıs adasındaki evimizde olacağına inandırdı. Eğer siz de Kıbrıs’ta bu güzel hayatın keyfini sürmek istiyorsanız Address Estate’ın http://address-estate.com/tr/property/iskele-long-beachte-caesar-resort-projesi/ internet adresinde İskele Long Beach Projeleri’ne bir göz atmalısınız!

ruyaabaharogu
Üye
Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 32
Rep Gücü : 104
Rep Puanı : 0

- Similar topics