Grafik'in Adresi

Join the forum, it's quick and easy

Grafik'in Adresi
Grafik'in Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Yabancılar İçin İkamet İzni Nasıl Alınır?
Özel Okul Rehberim Nedir? EmptyDün 11:48 pm tarafından yigiteraysu

» Ev dekorasyon tablo
Özel Okul Rehberim Nedir? EmptyDün 10:12 pm tarafından Defne07

» Çin Vizesi Hizmetleri
Özel Okul Rehberim Nedir? EmptyDün 9:12 pm tarafından yigiteraysu

» Yatırım Teşvik Belgesi Danışmanlığı Firması
Özel Okul Rehberim Nedir? EmptyDün 5:43 pm tarafından yigiteraysu

» Zekaiksiri.com Online Eğitim, Dijital Eğitim, LGS Hazırlık Ve YKS Hazırlık
Özel Okul Rehberim Nedir? EmptyDün 1:44 pm tarafından Kenan06

» Kıbrıs Emlak Yatırımı
Özel Okul Rehberim Nedir? EmptyDün 11:01 am tarafından yigiteraysu

» Kompozit Çember Hakkında
Özel Okul Rehberim Nedir? EmptyPtsi Mayıs 06, 2024 6:13 pm tarafından ayfareli

» Koltuk Takımı, Yemek Odası, Yatak Odası ve Fazlası - Evimtarz.com
Özel Okul Rehberim Nedir? EmptyPtsi Mayıs 06, 2024 5:36 pm tarafından ayfareli

» İnegöl Mobilya - Newsahome.com
Özel Okul Rehberim Nedir? EmptyPtsi Mayıs 06, 2024 5:00 pm tarafından ayfareli

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Grafik'in Adresi adresi saklayın ve paylaşın

Özel Okul Rehberim Nedir?

Özel Okul Rehberim Nedir? Empty Özel Okul Rehberim Nedir?

Mesaj tarafından zubamba11 Salı Mayıs 09, 2017 11:26 pm

Eğitim, her alanda yenilikler gerektiren bir konu. Ülkenin refahının artması ve ileriye gitmesi için gerekli olan teknolojilerde görev alacak kalifiyeli kişileri yetiştirmek ve kullanmak için elbette eğitim şart. Eğitimin kalitesi, ülkenin gelişmişlik düzeyini de arttıracağından, her devlet geleceğin mimarlarına, mühendislerine faydalı olabilmek için, eğitim alanında reformlar yapmaktadır.

Özel okullar ile, öğrenciler okul + dershane arasında yorulmuyor, tek bir okulda tek bir eğitim görerek, sınava daha rahat hazırlanıyor. Özel okulların, devlet okullarına kıyasla dil seçenekleri vermesi de ailelerin tercih sebebi.

Tüm bu bilgiler ışığında, öğrenciler ve ailelerin tercihi olan özel okul kayıt yapmak isteyen aileler için büyük bir kolaylık sunan platformu bizler hazırladık. Yine aynı platformda, özel okulların hedef kitlesi; aile ve öğrencilere ulaşmasını sağlayarak, kendilerini anlatma şansı vererek, eğitime destek için arada özel bir bağ kurmak için hizmet veriyoruz. Özel okulunda ihtiyacı olan, tedarik hizmetini sağlayacak Çözüm Ortağı (Tedarikçi) firmaları da bünyemizde bulundurarak, öğrencilerin okulu bulması, okulun da Çözüm Ortağı (Tedarikçi)’nı bulması, Çözüm Ortağı (Tedarikçi)’nında özel okullara ulaşmasını sağlayan; çok yönlü bir iletişim ağı kurma hedefi ile, siz değerli velilere, özel okullara ve Çözüm Ortak(Tedarikçi)larını tek bir platformda topladık.

Özel Okul Rehberim Hangi Hizmetleri Sağlıyor?

Özel okul rehberim adlı projemizde; veli modülü, özel okul modülü ve Çözüm Ortağı (Tedarikçi) modülü olmak üzere 3 ayrı hedef kitlemize hizmet veriyoruz.

Veli modülümüz ile, velilerin çevre okullarını kıyaslama, okulların özelliklerini araştırma, ayrıcalıklı yönlerini bulmak, veya bağlı olduğu özel okul hakkında yorum yapması gibi olanakları sunuyoruz.

Özel okul modülü ise, hem velilere hem de Çözüm Ortağı (Tedarikçi)larına yönelik, çift yönlü bir iletişime hizmet etmektedir. Özel okul modülüne üye olan özel okullar, kendileri hakkında (burs, indirimler, olanaklar) bilgiler verebilirken, ihtiyacı olan Çözüm Ortağı (Tedarikçi)larına ulaşarak, tüm Çözüm Ortağı (Tedarikçi)larına teklif verebilir.

Çözüm Ortağı (Tedarikçi) modülümüz sayesinde sisteme üye olan Çözüm Ortağı (Tedarikçi)ları, özel okullara teklif göndererek reklamını yapabilirken, özel okulların oluşturduğu teklifleri görüntüleyerek, kabul ettiğini beyan eden bir bildirim gönderebilir.

Web Sitemiz: http://www.ozelokulrehberim.com/

zubamba11
Usta Üye
Usta Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1795
Rep Gücü : 5383
Rep Puanı : 0

- Similar topics